Keystone logo
Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Úvod

Holy Family University je plně akreditovaná katolická, soukromá, koedukovaná univerzita nabízející vysokoškolské, postgraduální a rychlé studijní programy. Hlavní kampus univerzity je v severovýchodní Filadelfii a dalším místě v Newtownu v Pensylvánii. Byla založena v roce 1954 Sestrami Svaté rodiny z Nazareta jako soukromá, nezisková komunita inspirovaná vírou. Univerzita Svaté rodiny pohání absolventy k cílenému životu zaměřenému na hodnoty prostřednictvím vynikajících akademických programů, flexibilních možností doručení, rozmanité možnosti zážitkového učení, podpůrný kariérní rozvoj a hluboké osobní kontakty.

Navzdory růstu počtu studentů, geografickému rozšíření z Filadelfie do okolních krajů, poskytování příležitostí k pobytu a přijetí alternativních pedagogických strategií poskytování služeb zůstává účel univerzity v podstatě nezměněn - nabídnout vysoce kvalitní, cenově dostupné, personalizované, a vzdělávání zaměřené na hodnoty v pevné tradici katolického vysokoškolského vzdělávání. Kromě toho je Univerzita Svaté rodiny dynamickou institucí, která dnes reaguje na potřeby zítřka, přičemž vždy pamatujte na praktické profesionální výsledky, které jsou pro její studenty důležité.

Vycházíme z naší bohaté tradice poskytování svobodného uměleckého vzdělání, které vyvažuje umění a vědy a vytváří účelné občany světa, nabízíme vzrušující škálu titulů a studijních možností. Univerzita Svaté rodiny ve skutečnosti nabízí 13 bakalářských studijních programů, jeden bakalářský titul a čtyři interdisciplinární tituly. Pořádáme kurzy v našem kampusu ve Filadelfii a v místě Newtown v nedalekém okrese Bucks, v závislosti na vašem oboru. Na obou vás bude naše podpůrná fakulta podporovat při dosahování vašich snů.

Místa

  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    Otázky