Keystone logo
Hohai University

Hohai University

Hohai University

Úvod

Mezi klíčovými národními univerzitami byla Hohai University jednou z prvních, která zahájila kurzy ekonomie a managementu, protože Business School of Hohai University byla založena v roce 1983. znalosti a stát se obchodními elitami “. Škola se společně s fakultou a studenty věnuje růstu a inovacím přijetím modelu rozvoje, který zahrnuje vzdělávání, výzkum, poradenství a školení. V rámci toho vytvořila dobrá inovace spolu se studenty a učiteli spolupracujícími školami specializujícími se na finance, průmysl a obchod, vědu o řízení a řízení projektů. Škola má širokou škálu studijních možností na úrovni doktorského, magisterského (včetně MBA a Master of Engineering) a bakalářského stupně.

Aby se škola přizpůsobila čínské společnosti a jejím ekonomickým trendům, uplatnila při zakládání oborů a organizací standardní mezinárodní normu. Udržovala krok s tréninkem talentů a vědeckým výzkumem a posílila aplikaci kurzů a dovednosti studentů v reálném světě. Škola se proto zařadila mezi nejlepší školy v zemi, pokud jde o řízení školy a komplexní sílu.

„Komunitně orientované a rozšiřující se kontakty“ jsou důležitým principem školy. Z tohoto důvodu škola rozvinula spolupráci a výměnu vztahů se Světovou bankou a mnoha akademickými organizacemi a podniky ve Spojených státech, Japonsku, Austrálii, Evropě, Hongkongu a Tchaj-wanu. Dále škola dlouhodobě spolupracuje se stovkami podniků na pevnině.

Historie postupuje, společnost se vyvíjí. Při pohledu zpět jsou naše srdce plná hrdosti. Při pohledu do budoucna nás čeká ještě hluboký úkol a dlouhá cesta. Lidská společnost vstoupila do 21. století, kde společně existují příležitosti a výzvy. S naší dychtivostí pokročit spolu s péčí a podporou komunity pevně věříme, že Business School of Hohai University určitě udělá pevný krok k lepší budoucnosti.

Místa

 • Nanjing

  Xi Kang Lu,1, , Nanjing

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky