Keystone logo
Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Úvod

Vaše kariéra je v dobrých rukou!

3 500 studentů, tři atraktivní fakulty a vysoká mezinárodnost – to je University of Applied Sciences Worms.

Podnikově orientovaná státní univerzita zaměřená na informační technologie je jednou z menších vzdělávacích institucí v zemi. Přesně v tom je naše síla! Lidé se na akademické půdě navzájem znají a díky jasné struktuře je snadné začít.

Studijní programy jsou rozděleny do tří zastřešujících oborů: informatika, cestovní ruch/doprava a ekonomika. Vzhledem k tomu, že téměř všechny studijní programy lze studovat v duálním systému, dáváme našim studentům možnost získat odbornou praxi již v rané fázi.

Mezinárodní

Zvláštností Worms University je její mezinárodní orientace s více než 180 partnerskými univerzitami z více než 50 zemí světa. Kromě toho mají studenti možnost získat mezinárodní dvojitý bakalářský nebo dokonce dvojitý magisterský titul. Interkulturalita a kosmopolitnost jsou charakteristické znaky našeho školního života.

Interdisciplinární

Na naší univerzitě žijeme přesně těmi kompetencemi, které budou v budoucím pracovním světě potřeba. Patří sem zejména mezioborová výměna prostřednictvím mezirezortních projektů. Studenti z různých studijních oborů a kateder zde poznají rozhraní k jiným oborům a díky spolupráci již brzy zažijí, jak lze později kombinovat různé pohledy a zájmy a výhodně je spojovat. Inovativní projektová práce není jen zábava, ale také podporuje týmovou spolupráci a vynalézavost. Studium probíhá za optimálních a moderních podmínek.

V dobrých rukou

Kromě vzdělávacího aspektu přináší studijní program nové výzvy. Naše univerzita zde nabízí širokou škálu poradenských služeb a poskytuje podporu v zásadních otázkách, které mohou nastat na začátku nebo v průběhu studia. Kompetentní studijní poradci jsou kdykoli k dispozici jako kontaktní osoby online nebo osobně. Kromě toho pořádají širokou škálu workshopů a přednášek o individuálním managementu studijní úspěšnosti a poskytují studentům orientaci od samého začátku.

Náš kampus v centru města vás svými krátkými vzdálenostmi zve, abyste se cítili jako doma. Nibelungové a Lutherovo město Worms nabízí také četné kulturní, sportovní a turistické příležitosti, tedy ideální rovnováhu vedle studia.

Místa

  • Worms

    Erenburgerstraße,19, 67549, Worms

Otázky