Keystone logo
Hochschule Schmalkalden Master Mechatronika a robotika (M.Eng.)
Hochschule Schmalkalden

Master Mechatronika a robotika (M.Eng.)

Schmalkalden, Německo

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mechatronika a robotika jsou dvě důležité klíčové technologie pro nadcházející digitální revoluci v ekonomice a společnosti. Jsou základními součástmi Průmyslu 4.0 a hrají tak rozhodující roli při určování výrobních a výrobních procesů digitální budoucnosti.

Magisterský program Mechatronika a robotika je moderní, modulární, v angličtině na plný úvazek s vysokým podílem praktického inženýrského školení. Nabízené kurzy jsou nabízeny společně dvěma fakultami elektrotechniky a strojního inženýrství na Schmalkalden University of Applied Sciences. Tato spolupráce umožňuje nabídnout studentům vynikající mezioborové studijní a studijní podmínky ve skvěle a moderně vybavených laboratořích s nejmodernějšími technologiemi. Studenti studují v prvních dvou semestrech společně, ale jsou zařazeni do jednoho ze dvou specializačních předmětů elektro nebo strojírenství. Zadání předmětu probíhá na začátku kurzu a mělo by být orientováno na příslušné bakalářské studium a individuální zájem uchazeče.

Cíle studia

Studenti se učí technickým a vědeckotechnickým dovednostem a schopnostem pro holistický vývoj a výrobu mechatronických produktů. Zejména metodika vývoje, kterou je německé strojírenství světově známé, se teoreticky i prakticky vyučuje ve speciálních učebních jednotkách. Zvláštní důraz je kladen na manipulaci s inženýrskými simulacemi a softwarovými nástroji a také na nejnovější technologie rychlé výroby. Získané znalosti a dovednosti umožňují absolventům odpovědnou práci ve všech oblastech moderního podnikání, včetně výzkumu. To zahrnuje také schopnost dokončit doktorát v inženýrství později.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy