Keystone logo
Hijiyama University

Hijiyama University

Hijiyama University

Úvod

Původ Hijiyama University a Hijiyama Junior College, jejíž název pochází z malého zeleného kopce v centru města Hirošima, se datuje od roku 1939 zřízení střední školy pro ženy v Hirošimě Showa, speciálně určené jako učitelská škola pro studenty. Hiroshima University of Literature and Science (currently National University Corporation, Hiroshima University).

Zakládající filozofií naší instituce je „Usilovat o tradiční japonský ideál stálosti v životě.“ Tato filozofie je symbolizována jménem Hijiyama, vzácného orientačního bodu pro občany Hirošimy, který vysílá zprávy o bohatých a mírové soužití přírody a lidí a univerzální hodnota umění a kultury.

Hijiyama University a Hijiyama Junior College nyní provádějí radikální reformy vzdělávání a pružně se vyrovnávají se změnami doby a společnosti. Podporujeme vzdělávání a výzkum, které úzce souvisí s místní oblastí, a vysíláme lidi, kteří mohou přispět k vytvoření bohaté místní společnosti.

Naše univerzita se nachází na krásném svahu zvaném Amazu, který skýtá nádherný výhled na řeku Ota, další duchovní mezník pro občany Hirošimy. Vítr, který vane přes hladinu řeky, nese různá sdělení v souladu se čtyřmi ročními obdobími. Stejně tak v areálu Amazu vane vítr zvaný „Vítr Hijiyamy“ a nese zprávy, které vám chceme sdělit. Našim upřímným přáním je, abyste se svou mladou a svěží citlivostí našli tento „vítr Hijiyama“ a zároveň si užívali školního života přednášek, seminářů a mimoškolních aktivit. Doufáme také, že vytvoříte nový vítr Hijiyama, který je hodný dvacátého prvního století. Pevně věříme, že tento „vítr Hijiyama“ bude i nadále vát jako příznivý vítr ve vaší mysli a srdci, aby vám pomohl splnit si sny po celý život

Místa

  • Hiroshima

    Hiroshima, Japonsko

    Programy

    Otázky