Keystone logo
HFT Stuttgart

HFT Stuttgart

HFT Stuttgart

Úvod

Tradice a inovace - klíčové charakteristiky HFT Stuttgart. Založena v roce 1832 jako "Zimní škola pro řemeslníky", dnes HFT Stuttgart nabízí široké spektrum akreditovaných bakalářských a magisterských programů.

Naše tři fakulty nabízejí celkem 14 bakalářských a 18 magisterských programů. Náš areál se nachází přímo v centru Stuttgartu, obchodního centra jihozápadního Německa.

HFT studenti

Na HFT Stuttgart se specializujeme na výuku praktických dovedností v malých skupinách. 4000 studentů vyučuje asi 125 profesorů, kteří jsou podporováni více než 400 vyučujícími na částečný úvazek.

Nejen výuka technických znalostí, ale i interpersonální dovednosti, jako je budování týmu a schopnost pracovat na interdisciplinárních projektech. V rámci svého studijního programu můžete také najít praktické studijní projekty ve firmách a kancelářích nebo případně studijní semestr v jedné z našich 70 partnerských institucí po celém světě.

Systém bakalářských a magisterských studijních programů v HFT Stuttgart vám nabízí vhodný vzdělávací program a nejlepší možnosti pro vaši budoucí kariéru.

Stuttgart jako místo studovat, pracovat a žít

Státní kapitál Stuttgart s téměř 600 000 obyvateli má co nabídnout. Je ekonomickým centrem jihozápadního Německa a je známý po celém světě pro své automobilové zkušenosti. Je to město slavné inženýrství, architektuře a kultuře, obklopené vinicemi. Gottlieb Daimler a Wilhelm Maybach vyvinuli první benzinový motor ve své zahradní boudě v roce 1882, čímž založili městský automobilový průmysl. Porsche následoval později jako výrobce sportovních automobilů, stejně jako četné dodavatele jako Bosch a Mahle.

HFT studenti a lektoři

Region Stuttgart je jednou z předních ekonomických oblastí světa. Je domovem velkého počtu globálních značek, jako jsou například domy IBM a Hewlett-Packard, jejich evropská centrála, stejně jako několik tisíc vysoce inovativních malých a středních firem.

Za návštěvu stojí mnoho rozmanitých muzeí, dynamické divadelní krajiny, opery, paláce, parky, lesy města a zoologická botanická zahrada Wilhelma.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

  • Stuttgart

    Hochschule für Technik Stuttgart University of Applied Sciences Schellingstr. 24,, 70174, Stuttgart

Otázky