We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Hertie School

Hertie School

Hertie School

Úvod

Hertie School je mezinárodní výukové a výzkumné centrum excelence umístěné v pulzujícím a kosmopolitním Berlíně.

Naším heslem je porozumět dnes. Tvar zítra. Přitahujeme vysoce talentovaný studentský sbor z různých národních a disciplinárních prostředí - spojuje nás touha něco změnit a přinést lepší budoucnost. Nabízíme studijní prostředí charakterizované úzkou interakcí s fakultou, živými veřejnými debatami a zapojením do aktuálního vývoje politiky. Jako člen Global Public Policy Network (GPPN), Asociace profesionálních škol mezinárodních vztahů (APSIA) a CIVICA - Evropská univerzita sociálních věd, poskytuje Hertie School studentům přístup k vzrušující globální síti, která zahrnuje London School ekonomie a politologie, Sciences Po v Paříži, Columbia University v New Yorku a mnoho dalších vynikajících škol veřejné politiky po celém světě.

Hertie School je vyslancem řádné správy věcí veřejných a správy veřejnosti, je centrem špičkových vědců, odborníků a zástupců z oblastí politiky, obchodu a občanské společnosti, kteří přispívají k událostem ve škole. Naši studenti se těchto debat aktivně účastní a pravidelně vedou své vlastní iniciativy na podporu veřejného blaha.

Místa

  • Berlin

    Friedrichstraße 180, 10117 Berlin, Germany, 10117 , Berlin

    Otázky