Keystone logo
Heritage Christian University

Heritage Christian University

Heritage Christian University

Úvod

Většina absolventů ministerstva je zatížena tisíci dluhy. Nabízíme cenově dostupné a efektivní tituly v biblických studiích, aby naši absolventi mohli ve službě prospívat.

Heritage Christian University existuje pro rozvoj církví Kristových vybavováním zaměstnanců prostřednictvím vysokoškolských a postgraduálních programů a dalšího vzdělávání. Heritage Christian University produkuje efektivní komunikátory, kazatele, učitele a misionáře pro službu v reálném světě se zaměřením na evangelizaci a závazek k písmům.

Heritage Christian University sahá až do roku 1871, kdy TB Larimore otevřel Akademii Mars Hill na zemi, kterou zdědila jeho manželka Esther Gresham Larimore. Akademie Mars Hill Academy, která se nachází podél zátoky Cox Creek poblíž Florencie v Alabamě, vybavovala ministry a další křesťanské vůdce pro službu v Kristových církvích. Studenti trénovaní na Mars Hill založili stovky sborů ve Florencii a okolních komunitách v severní Alabamě a jižním Tennessee. Akademie byla původně umístěna v Larimorově domě a byla uzavřena v roce 1887, aby se Larimore mohl plně věnovat evangelizaci. Dvanáctipokojový dům byl obnoven v roce 1971 a přidán do Národního registru historických míst v roce 1974. Mezi těmi, kteří byli vzděláváni Larimorem na Mars Hill, byli významní kazatelé restaurování FD Srygley a JC McQuiddy.

Místa

  • Florence

    Helton Drive,3625, 35630, Florence

    Otázky