Keystone logo
Heriot-Watt University, University of South-Eastern Norway and Budapest University of Technology and Economics Společný magisterský titul Erasmus Mundus v integraci inteligentních systémů
Heriot-Watt University, University of South-Eastern Norway and Budapest University of Technology and Economics

Společný magisterský titul Erasmus Mundus v integraci inteligentních systémů

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

EUR 7 950 / per year *

Na kampusu

* Mezinárodní studenti; 4250 EUR studenti EU

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Inteligentní systémy, integrované z mikrosystémů a mikroelektroniky, kombinují zpracování dat s multimodálními snímacími, aktivačními a komunikačními funkcemi. Příkladem jsou samořiditelná auta, umělé orgány, internet věcí (IoT) a wellness náramky, všudypřítomné ve všech sektorech společnosti včetně zdravotnictví, dopravy, ochrany životního prostředí, energetiky a bezpečnosti.

Chcete studovat dvouletý Joint Master of Science ve 3 zemích?

  • Průmysl zaměřený program
  • Vyučováno odborníky na předmět v každé zemi
  • Rozsáhlá laboratorní a praktická práce (> 30%)
  • Možnosti mezinárodní a průmyslové stáže
  • Připraven k zaměstnání a dalšímu akademickému studiu po ukončení studia
  • 50% zahraničních studentů zůstává po studiu v Evropě

Joint International Master in Smart Systems Integration je evropský program MSc poskytovaný společně třemi univerzitami, Heriot-Watt University (UK), University of South-Eastern Norway (Norsko) a Budapest University of Technology and Economics (Maďarsko). Jedná se o jedinečný, dvouletý magisterský program 120 ECTS založený na doplňujících se odborných znalostech a laboratorních zařízeních tří univerzit.

Studenti se seznámí se všemi základními aspekty designu, výroby, balení a aplikací MEMS a senzorů, chytrých systémů a IoT. Mají možnost vybrat si inteligentní systémy specializující se na chytré biomedicínské systémy nebo kyberneticko-fyzikální systémy. Studenti se naučí nástroje standardního designu (EDA) pro mikroelektroniku, MEMS a jejich integraci za účelem vytvoření kompletních chytrých systémů s integrovanými funkcemi snímání, spouštění a zpracování signálu. Učební plán je navržen tak, aby studentům poskytl dovednosti související s průmyslem s> 30% laboratorní a praktickou prací a další přenositelné dovednosti, jako je psaní zpráv, podnikání a evropská společnost.

Magisterský program je doplněn hostujícími přednáškami od hostujících vědců a průmyslových řečníků. Ve společném magisterském programu navíc existují příležitosti pro mezinárodní a průmyslové stáže.

Financování

Poplatky činí 7950 EUR ročně pro zahraniční studenty a 4250 EUR ročně pro studenty EU, včetně pojištění a letní školy.

Vstupní kvalifikace

Dobrý bakalářský titul z elektrotechniky, elektroniky, mechatroniky, počítačového inženýrství, fyziky nebo úzce související disciplíny.

Další detaily

Chcete-li získat přihlášku, další podrobnosti a kritéria způsobilosti, navštivte stránku http://ssi-master.eu nebo kontaktujte Dr. Changhai Wang ([email protected]).

O Škole

Otázky

Podobné kurzy