Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai MSc ve stavebnictví a řízení staveb
Heriot-Watt University Dubai

MSc ve stavebnictví a řízení staveb

Academic City, Spojené arabské emiráty

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 85 050 / per year *

Na kampusu

* Všechny školné včetně DPH

Úvod

Přehled

Moderní odborníci v oblasti stavebnictví často vyžadují rozsáhlé znalosti o řízení výstavby kvůli strategickým výhodám, které mohou přinést jednotlivcům i projektovým týmům. Vzhledem k tomu, že se odvětví stává konkurenceschopnější, organizace a jejich zákazníci stále více požadují kombinovanou dobu, náklady a zajištění kvality, které poskytuje dobrá praxe řízení projektů. Dále se v průmyslu uznává, že je zapotřebí, aby inženýři získali odborné technické znalosti, které doplní jejich akademické a profesní zázemí.

MSc / postgraduální diplom ve stavebnictví a stavebnictví Management poskytuje studentům kombinaci kurzů určených ke zlepšení jejich znalosti a porozumění moderní inženýrství a moderní teorie řízení staveb a praxe.

Profesionální uznání

Tento MSc stavební inženýrství

V lednu

Studenti, kteří začínají program v lednu, by si měli všimnout, že pracují na plný úvazek po dobu dvou semestrů (12 měsíců) disertační práce (únor až duben, 3 měsíce) (celkem 16 měsíců) nebo na částečný úvazek po dobu 4 semestrů (24 měsíců) disertační práce Března až srpen, 6 měsíců) (celkem 30 měsíců).

Studenti, kteří se přihlašují k přijímacím programům v lednu, nemusí být během letní přestávky v kampusu.

Obsah kurzu

MSc / postgraduální diplom ve stavebnictví a stavebnictví Management poskytuje studentům kombinaci kurzů určených ke zlepšení jejich znalosti a porozumění moderní inženýrství a moderní teorie řízení staveb a praxe.

Struktura programu se skládá ze 8 volitelných vyučovacích předmětů (studenti si vybírají minimálně dva kurzy pro řízení staveb (CM) a minimálně pět technických kurzů stavebního inženýrství (tCE). V současné době je řada dostupných vyučovaných kurzů uvedena níže, studenti MSc dokončují také samostatný výzkumný projekt a disertační práci.

Semestr 1

 • Řízení projektů: teorie a praxe (CM)
 • Řízení hodnoty a rizika (CM)
 • Pozemní inženýrství (tCE)
 • Environmentální hydrologie (tCE)
 • Zemětřesení (tCE)
 • Udržitelnost ve stavebnictví (netechnická)

Semestr 2

 • Řízení projektů: Strategické otázky (CM)
 • Finanční řízení staveb (CM)
 • Úprava vody a odpadních vod (tCE)
 • Analýza systému zásobování vodou (tCE)
 • Návrh a analýza vysokých ocelových budov (tCE)
 • Základní inženýrství (tCE); denní doručení pouze v denní době
 • Analýza neurčitých struktur (tCE); denní doručení pouze v denní době

Projekt

Po úspěšném dokončení vyučovaných prvků se studenti MSc vydají na samostatný výzkumný projekt, který vede k vypracování disertační práce. Pro získání titulu MSc musí student obdržet známku pro udělení diplomové práce.

Požadavky anglického jazyka

Tam, kde angličtina nebyla prostředkem výuky na střední škole, musí žadatelé prokázat znalost anglického jazyka, která odpovídá IELTS 6.5 (se všemi prvky předávanými v 6.0 nebo vyšším). Žadatelé, kteří ukončili středoškolské a terciární vzdělávání, budou muset poskytnout písemné doklady. Vyžaduje se minimálně roční studium na plný úvazek v angličtině.

Termín podání žádosti

Náš dubajský kampus provozuje průběžný celoroční přijímací proces: Jakmile je jeden příjem uzavřen, začneme přijímat žádosti o další. Je také možné odložit počáteční datum až na jeden rok.

Většina studentů platí 6–10 měsíců před zvoleným příjmem. Můžeme přijímat žádosti až 3 týdny před začátkem každého příjmu, ale měli byste si uvědomit, že pozdní přihláška bude téměř jistě znamenat zpoždění v poskytování základních administrativních služeb, jako je studentská imatrikulační karta (bez které nebudete přístup do knihovny nebo online služeb).

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky