Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt University Dubai

Úvod

O nás

Průkopnické britské vzdělání v Dubaji s vysoce uznávanými studijními programy, které splňují specifické požadavky místních podniků a průmyslu.

Naše dědictví pochází z roku 1821, kdy naše komunita vědců vyvíjela transformační řešení konkrétních globálních problémů. Jsme specialisté na inženýrství, podnikání a vědu a lídry v inovativním globálním vzdělávání pro budoucí svět.

Naše zavedená reputace

S historií, která se datuje od roku 1821, máme dlouhou tradici excelence a osvědčené zkušenosti v oblasti vzdělávání, inspirace a výzvy odborníků zítřka. Jsme jednou z nejvyšších britských univerzit pro podnikání a průmysl a máme zavedenou reputaci pro výuku na světové úrovni a praktický a špičkový výzkum.

Heriot-Watt v Dubaji

Univerzita Heriot-Wattová byla první zahraniční univerzitou založenou v dubajském mezinárodním akademickém městě.

Po 180 letech poskytování světově uznávaného vzdělání ve Velké Británii byl Heriot-Watt pozván do Dubaje, aby poskytoval specializované programy v oblasti managementu, inženýrství, zastavěného prostředí, potravinářství a módy.

Naše programy

Naše studijní programy v Dubaju se pohybují od magisterských programů v disciplínách jako náročné a rozmanité jako ropné inženýrství, řízení projektů staveb, management, energetika, informační technologie a světově proslulý Edinburgh Business School MBA, bakalářské studium v ​​oblasti managementu, stavebnictví, Inženýrství.

Na našem dubajském kampusu získáte titul, který se vyučuje a zkouší podle stejných náročných standardů jako na našich kampusech v Británii a připravuje vás na úspěch ve zvolené kariéře.

Všechny naše programy jsou vyučovány naší fakultou, z nichž mnozí jsou trvale umístěni v Dubaji, doplněný hostujícími odborníky v klíčových oblastech.

Špičková britská výuka

Díky silným vazbám na průmysl a podnikání jsme hrdí na to, že budeme rozvíjet a vzdělávat budoucí vůdce, manažery a inovátory. S mnoha našimi programy uznávanými příslušnými profesními sdruženími a institucemi je odborná kvalifikace Heriot-Watt University.

Naše diplomy jsou rovněž akreditovány a schváleny Royal Charter ve Velké Británii.

Naše programy zahrnují možnost převést a absolvovat část svého studijního programu v našem domácím areálu ve Skotsku.

Absolventi Heriot-Watt jsou vyhledáváni všemi zaměstnavateli po celém světě a naši 77 000 absolventů, kteří pracují na klíčových pozicích po celém světě, svědčí o našem úspěchu.

Podpůrné prostředí

Od roku 2005 jsme vytvořili prostředí školního areálu, kde můžete celý studentský život vést, vytvářet trvalé přátelství a užívat si všechno, co může nabídnout jedna z největších měst světa.

Na našem dubajském kampusu se budete těšit na podpůrné a pozitivní učební prostředí, které vám zajistí, abyste mohli jako studenti co nejlépe využít.

Máme řadu podpůrných služeb s přátelským a přístupným personálem, kteří jsou zde, aby vás poslechli a poskytli vám poradenství, podporu a informace, které potřebujete.

Garantované balíčky školného a příležitosti k získání stipendií jsou také k dispozici, abyste zajistili, že s námi budete moci co nejvíce využít.

Vlastnosti kampusu

Podpůrné prostředí

Od roku 2005 jsme vytvořili prostředí kampusu, kde můžete svůj studentský život naplno vést, navázat trvalá přátelství a užít si vše, co jedno z největších světových měst nabízí.

V našem kampusu v Dubaji, užijete si podpůrné a pozitivní vzdělávací prostředí, které zajistí, že budete moci co nejlépe využít svůj studentský čas.

Máme řadu podpůrných služeb s přátelskými, přístupný personál, který je tu, aby naslouchal a poskytl vám rady, podpora a informace, které potřebujete.

K dispozici jsou také balíčky zaručených školných a příležitosti ke stipendiím, které vám zajistí, že u nás můžete co nejlépe využít svůj čas.

    Místa

    • Academic City

      Academic City, Spojené arabské emiráty

    Otázky