Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Úvod

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151235_826x387-hpu-image-3

Na HPU věříme, že je naší odpovědností vracet komunitě a respektovat zemi, ve které žijeme. Studenti, učitelé, zaměstnanci a širší univerzitní komunita jsou vybízeni k tomu, aby našli zážitkové vzdělávací příležitosti s dopadem na komunitu, které udržují naše havajské hodnoty pono, kuleana a aloha.

Poslání, vize, hodnoty

Mise

Hawai'i Pacific University je mezinárodní vzdělávací komunita zasazená do bohatého kulturního kontextu Hawai'i. Studenti z celého světa se k nám připojují k americkému vzdělávání postavenému na základech svobodných umění. Naše inovativní vysokoškolské a postgraduální programy předjímají měnící se potřeby komunity a připravují naše absolventy na život, práci a učení se jako aktivní členové globální společnosti.

Vidění

Hawai'i Pacific bude trvale zařazen mezi 10 nejlepších západních, nezávislých a komplexních univerzit ve Spojených státech, přičemž využije svou geografickou polohu mezi západní a východní hemisférou a své vztahy kolem Pacifiku, aby poskytl vzdělávací zkušenost, která je odlišná mezi americkými kampusy .

Hodnoty

Fakulta, zaměstnanci, studenti a celková univerzitní komunita havajského Pacifiku přijímají následující hodnoty jako zástupce duchovních, etických a filozofických principů, které podporují naši komunitu, a také aspiračních ideálů, o které společně usilujeme.

  • Pono, což znamená spravedlivý, čestný a morální, a energie nezbytnosti.
  • Kuleana, což znamená odpovědnost a práva a starost o všechny zájmy, majetek a lidi.
  • Aloha, což znamená ahoj, sbohem, láska, laskavost a milost, jednota, pokora, trpělivost a čekání na správný okamžik.

Informace

Akreditace a členství

Hawai'i Pacific University je akreditována Akreditační komisí pro vysoké školy Západní asociace škol a vysokých škol (WASC) a má řadu dalších akreditací a členství od národně uznávaných skupin.

Areály a zařízení

Díky vzrušení z městského centra v centru města, vyrovnanosti pohoří Ko'olau a oceánského institutu hraničícího s oceánem jsou areály HPU stejně rozmanité jako jeho studenti.

Dějiny

Objevte více o bohaté historii HPU a více než 50 letech zkušeností s obsluhou Hawai.

HPU podle čísel

Se studenty ze všech 50 států a 65 zemí je HPU jednou z kulturně nejrozmanitějších univerzit na světě.

Hodnocení a úspěchy

Hawai'i Pacific University (HPU) získala řadu ocenění za akademickou dokonalost, mezinárodní rozmanitost a cenovou dostupnost soukromého vzdělávání, které nabízíme.

Právo studenta vědět

HPU se pyšní svou transparentností jako institucí a zájmem o blaho a spravedlivé zacházení se všemi svými studenty. Další informace o zákonu Student Right-to-Know Act.

Studentský úspěch

HPU se zavázala k vynikajícím výsledkům studentů. Využíváním inovativních strategií výuky a učení a zkušenostních přístupů zakořeněných v naší komunitě na tropických ostrovech zajišťujeme, aby naši studenti rozvíjeli znalosti, dovednosti a hodnoty, které se očekávají od všech vzdělaných občanů. Poskytujeme jim základ svobodných umění zasazený do bohatého kulturního kontextu Havaje tím, že nabízíme různé kurzy mimo hlavní obor, které inspirují celoživotní učení a seznamují studenty s nápady, perspektivami a zkušenostmi souvisejícími s jejich životy. Také je připravujeme na jedinečné výzvy a příležitosti 21. století tím, že nabízíme kurzy v oboru, které usnadňují učení a zvládnutí konceptů, teorií a metod jejich vybraných oborů. Nakonec podporujeme angažovanost v HPU a místní komunitě poskytováním bohaté řady společných kurikulárních aktivit, které osvětlují naše jedinečné kulturní tradice, nádherné přírodní prostředí a úžasného ducha aloha.

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151236_1440x243-aloha-tower

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Honolulu

    1 Aloha Tower Drive Honolulu, HI, 96813, Honolulu

    Otázky