Keystone logo
Esslingen University of Applied Sciences

Esslingen University of Applied Sciences

Úvod

Úvod

Inženýrství, ekonomika a management, sociální a ošetřovatelské vědy tvoří pilíře výuky na Esslingen University of Applied Sciences . Na 11 fakultách je zapsáno přibližně 5 600 studentů, kteří nabízejí celkem 25 bakalářských a 11 magisterských studijních programů .

Úzké propojení univerzity s ekonomickými, průmyslovými a obchodními organizacemi zajišťuje vysoký stupeň praktické orientace v rámci odlišných osnov.

Studenti mají přístup k více než 50 vysoce moderním laboratořím ve třech areálech provádějících rozvojové projekty zadané průmyslem - interdisciplinární výzkum špičkových témat v sociální práci a zdraví se provádí s rozsáhlou institucionální sítí. Univerzita dosahuje na univerzitě důsledně přední pozice.

Pořadí

Výsledky hodnocení Univerzity Esslingen hovoří samy za sebe. Ať už jde o žebříčky Centra pro rozvoj univerzit (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE), publikace publikované ZEIT Student Guide nebo časopisy „Wirtschaftswoche“, „Junge Karriere“ a „Handelsblatt“, Esslingenská univerzita vždy patří mezi nejlepší Německo. Známka „velmi dobrá“ je pravidelně udělována za školení a programy zaměřené na praxi v Esslingenu.

Vynikající vzdělání a školení

Zastáváme excelenci ve vzdělávání a odborné přípravě. U mladých lidí probouzíme nadšení pro náročné inženýrské, manažerské a sociální profese. Povzbuzujeme a podporujeme naše studenty v rozvoji těch osobních vlastností, které jim umožní převzít profesní a sociální odpovědnost.

Vědecké kvalifikace

Naše studijní programy také kvalifikují studenty pro vědeckou kariéru. Díky našemu pokročilému odbornému školení umožňujeme lidem, kteří již vykonávají profesi, zdokonalit a rozšířit své znalosti.

Aplikovaný výzkum

Našim výzkumným aktivitám dáváme vysokou prioritu. Jsou praktické, orientované na budoucnost, nezávislé a obohacují naši výuku. Neustále rozšiřujeme své výzkumné kompetence a zapojujeme do toho i naše studenty.

Sítě

Díky místním kontaktům a globálním sítím zajišťujeme, aby naše výuka byla prakticky orientována a aby existoval vysoký stupeň vzájemného přenosu. Systematickou spoluprací s našimi partnery vytváříme synergie.

Internacionalita

Cvičíme mezinárodní a mezikulturní výměny. To motivuje naše studenty uvažovat o kariéře v globálním prostředí a dává jim potřebné dovednosti.

Akreditace

64583_ASIINLogo.PNG

"Magisterské programy v Esslingenu byly mezi prvními, které byly akreditovány v Německu, a pravidelně je znovu akredituje ASIIN." ASIIN je zodpovědný za zkoumání a certifikaci univerzitních programů STEM, jakož i mezioborových programů obsahujících předměty STEM.

Jako průmyslově orientovaný magisterský program pro absolventy STEM magisterské programy Esslingen úzce spolupracovaly s ASIIN, aby pomohly zajistit jejich další rozvoj vysoké kvality a mezinárodního uznání. “

Žebříčky

Žebříček

Výsledky hodnoceníEsslingen Universityhovoří samy za sebe. Ať už v žebříčcích Střediska pro rozvoj univerzit (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE), těch, které publikoval ZEIT Student Guide nebo časopisy „Wirtschaftswoche“, „Junge Karriere“ a „Handelsblatt“, Esslingen University je vždy mezi nejlepšími v Německu. Stupeň „velmi dobrý“ je pravidelně udělován za výcvikové a praktické programy Esslingen.

Místa

  • Esslingen

    Esslingen University of Applied Sciences Flandernstrasse 101 , D-73732, Esslingen

    Otázky