Keystone logo
Hatay Mustafa Kemal University

Hatay Mustafa Kemal University

Hatay Mustafa Kemal University

Úvod

Hatay Mustafa Kemal University byla formálně založena v Hatay nacházejícím se na jihu Turecka v roce 1992. Hatay je jednou z 81 provincií v Turecku a Antakya je ústředním městem provincie Hatay. Hatay Mustafa Kemal University se díky neustálému rozvoji stala arogantním vzdělávacím a vědeckým centrem. Hlavní kampus univerzity se jmenuje Tayfur Sokmen Campus a nachází se v oblasti Serinyol , asi 15 km severně od centra města Antakya.

Hatay Mustafa Kemal University má 12 fakult, 6 čtyřletých vysokých škol, 11 dvouletých odborných škol, 3 postgraduální instituty, 19 výzkumných středisek a jednu univerzitní nemocnici.

Tayfur Sokmen Campus (hlavní kampus)

Nachází se v oblasti Serinyol asi 15 km severně od centra města Antakya. Je hostitelem sedmi budov fakulty (zemědělství, věda a literatura, ekonomika a správa podniků, veterinářství, architektura, medicína, zubní lékařství), dvou čtyřletých odborných škol (sportovní a tělesná výchova, fyzikální terapie a rehabilitace), tří postgraduálních ústavů, Fakultní nemocnice, centrální knihovna a sportovní zařízení včetně olympijského bazénu a tělocvičny s kapacitou 2000.

Místa

  • Istanbul

    Istanbul, Turecko

    Otázky