Keystone logo
Hartpury University

Hartpury University

Hartpury University

Úvod

Hartpury University je specializovaným poskytovatelem vzdělávání v Gloucestershire, který nabízí bakalářské a postgraduální tituly v zemědělství, zvířat, koní, sportu a veterinární ošetřovatelství. Přední světová zařízení a odborné znalosti přitahují zaměstnance a studenty z více než 60 zemí.

Studenti budou těžit z kariérně zaměřené vzdělávací zkušenosti, podložené nejnovějším průmyslovým výzkumem, z nichž velká část je prováděna v Hartpury. Studenti Hartpury mají také možnost trénovat jako sportovci vedle studia v rámci jedné ze svých 10 výkonných sportovních akademií.

Areál univerzity ve výši 150 milionů liber je domovem nejmodernějších vzdělávacích zařízení, z nichž mnohé jsou také komerčními podniky a nabízejí příležitosti pro pracovní zkušenosti současně nebo jako součást kurzu.

Patří sem komerční farma s novým agro-technologickým centrem, centry psí a koňské terapie, mezinárodní akce, kliniky sportovních úrazů a školení profesionálních sportovců na místě. Univerzitní sbírka zvířat obsahuje také mezinárodní arény, nejnovější technologie a více než 70 druhů. Studenti budou mít vše, co potřebují k uvedení teorie ze třídy do praxe.

Vítáme všechny studenty, aby se stali součástí rodiny Hartpury , navazující na naši pověst místního, regionálního, národního a mezinárodního poskytovatele vysoce kvalitních školení a vzdělávání.

Místa

  • Gloucester

    Hartpury University Hartpury House, GL193BE, Gloucester

    Otázky