Keystone logo
Harrisburg University - Panama Campus

Harrisburg University - Panama Campus

Harrisburg University - Panama Campus

Úvod

Umístění v Panamě

Otevřením sídla na Harrisburgské univerzitě v Panamě mohou studenti rozvíjet své vzdělání, aniž by opustili Latinskou Ameriku. To je příležitost pro studenty získat cenné dovednosti, které obohatí jejich vlastní život, ekonomiku jejich oblasti a život místních lidí.

HULATAM bude zpočátku nabízet magisterský titul v oboru analytiky, který bude dodáván v hybridní výuce online a na akademické půdě vyučované instruktory z Harrisburg University of Science and Technology ve Spojených státech. Lokalita HU-Panama bude také nabízet špičkové semináře a kurzy profesionálního rozvoje, stejně jako bude hledat příležitosti pro výzkumnou spolupráci s univerzitami a dalšími inovativními subjekty v regionu.

Poloha HU Panama je zasazena do města znalostí, Panama, centra vzdělávání, výzkumu a vývoje. Podívejte se na mapu kampusu níže. Stránka nabídne studentům stejnou špičkovou technologii a zdroje, jaké jsou k dispozici v uznávaném kampusu Harrisburg University v Pensylvánii v USA.

Zůstaňte v Latinské Americe

Jedním z nejlepších aspektů postgraduálních programů Harrisburg v Panamě je, že nemusíte do USA, přesto získáte plně akreditovaný absolventský titul v USA. Vstup do jiné země může být obtížný a časově náročný. Vzhledem k tomu, že absolventský program Harrisburg v Panamě se setká pouze jednu sobotu v měsíci na místě v Panamském městě znalostí, můžete tento program snadno začlenit do svého života.

Rozšiřte svá profesionální připojení

Prostřednictvím absolventského programu Harrisburg v Panamě získáte širokou škálu profesionálních kontaktů. Toto jsou spojení, která by se mohla stát skutečným přínosem pro vaši budoucnost. Budete studovat po boku podnikatelů, vědců, komunitních lídrů a odborníků z vlády, nevládních organizací a mezinárodních organizací. Budováním své profesionální sítě během studijního programu vytvoříte cenný zdroj, na který se můžete obrátit po celou svou kariéru.

Absolventský program s velkými odměnami za dostupnou výuku

Harrisburgská univerzita za sedm let nezvýšila školné. To je jeden z důvodů, proč je náš magisterský program Analytics tak vysoce ceněn ratingovými organizacemi: jsme zařazeni na 1. místo mezi akademiky a cenovou dostupností. Získáte také vynikající návratnost své investice. Program vás vybaví k úspěšnému držení manažerských pozic v oblasti poptávky Data Science. Pokud chcete změnit kariéru nebo pokud jste již v oboru a chcete se posunout dál, postgraduální programy HU v Panamě jsou přesně to, co hledáte.

Vlastnosti kampusu

Místo města znalostí

Když se jednu sobotu v měsíci sejdete se svou třídou, přijdete do města znalostí, které se nachází jen pár minut od centra Panama City a naproti Panamskému průplavu. Areál o rozloze 120 hektarů zahrnuje více než 200 budov, které byly kdysi součástí vojenské základny Clayton. Bylo to v roce 1993, kdy si skupina panamských obchodníků představila areál, který dnes nabízí studentům a členským organizacím vše, co potřebují k rozvoji obchodních kontaktů, pořádání školení, výzkumu a výuce studentů.

Výukové prostředí City of Knowledge pro spolupráci nabízí krásné zelené plochy i kulturní, rekreační a sportovní zařízení, která obohacují život na akademické půdě. Jako další pohodlí poskytuje přestupní terminál City of Knowledge snadný přístup k síti autobusů metra.*

*Harrisburg University může změnit místo svého panamského umístění, aby lépe sloužila studentům, které zapisuje.

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Panama City

   City of Knowledge, Panamá., , Panama City

   • Harrisburg

    Market Street,326, 17101, Harrisburg

    Otázky