We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Hannover University Of Music, Drama And Media

Hannover University Of Music, Drama And Media

Hannover University Of Music, Drama And Media

Úvod

Hannover University of Music, Drama and Media Hannover (HMTMH) je jednou z nejznámějších německých institucí pro odborné vzdělávání a akademické studium v kulturní a umělecké oblasti. Asi 400 učitelů, mezi nimi řada mezinárodně uznávaných umělců, pedagogů a akademiků, učí téměř 1 500 studentů z celého světa.

Rovnováha mezi hudbou, dramatem, vzděláváním a akademickým výzkumem a závazek k dokonalosti jak na nejvyšší úrovni sólového vystoupení, tak i v širším výcviku hráčů a učitelů souboru jsou jádrem pochopení jeho role HMTMH. Za tímto účelem univerzita poskytuje širokou, ale diferencovanou nabídku kurzů a programů, která v současné době sestává z 33 studijních programů doplněných o mistrovské kurzy světové úrovně.

Asi 500 veřejných koncertů a představení ročně činí z HMTMH jednoho z největších organizátorů kulturních akcí ve spolkové zemi Dolní Sasko. V zájmu dlouhodobé podpory „Hannoveru, regionu kultury“ a „Dolního Saska, země hudby“ zůstává jediná konzervatoř Dolního Saska ve stálé výměně se společností a iniciuje řadu hudebních aktivit.

Místa

  • Hanover

    Neues Haus,1, 30175, Hanover

    Otázky