We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Hakkari University

Hakkari University

Hakkari University

Úvod

Posláním Hakkari University je dosáhnout a učit vědeckou mentalitu nezávislými studiemi a tvůrčími aktivitami, v nichž obě oblasti vzdělávání i pedagogové nesou svobodné myšlení, ve kterých studie prováděné v rámci vědečnosti a autenticity přesahují hledání kvantitativní hodnoty, ve které intelektuální svoboda nachází výraz díky přijímání rozdílů a přírodního a kulturního bohatství, které lze za stávajících podmínek přeměnit na nový zdroj.

Naší vizí jako instituce je stát se univerzitou pro výzkumné pracovníky, v níž jsou myšlenky nezávislé, rozdíly jsou přijímány a tolerovány a která postupuje na cestě k seberealizaci na individuální a sociální bázi.

Hakkari University byla založena 99. článkem zákona o změnách v prohlášeních připojených k legislativní vyhlášce o personálním kádru instruktorů na vysokých školách a na vysokých školách zákonem č. 5765 ze dne 22.5.2008 a univerzita získala právní subjektivitu jako Hakkari University .

Ekonomická a správní fakulta, Technická fakulta, také Pedagogická fakulta převedená z Yüzüncü Yıl University Rektorát byl založen vyhláškou Rady ministrů č. 2011/2018 zveřejněném v Úředním věstníku č. 27983 ze dne 3. 7. 2011, a teologickou fakultou a fakultou výtvarných umění a Školou cizích jazyků byly zřízeny vyhláškou Rady ministrů č. 2011/2088 zveřejněné v Úředním věstníku č. 28031 ze dne 20. 8. 2011.

Çölemerik Vocational College přestoupil z Yüzüncü Yı University, Yüksekova Vocational College a Health Services Vocational College pokračují ve svých činnostech.

Byl zřízen Ústav sociálních věd, Ústav vědy a technologie a Centrum dalšího vzdělávání přidružené k rektorátu.

Kromě toho byla v roce 2011 zavedena správa provozu oběhového kapitálu.

Místa

  • Hakkâri

    Merzan Mah. Behind Küçük Sanayi Sitesi 433. Sok. No: 51 Merkez, , Hakkâri

    Otázky