Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Úvod

Kdo jsme

Na Columbian College of Arts and Sciences společnosti GW se daří výzkumu, kritické myšlení je endemické, spolupráce je stálá a školení v reálném světě jde ruku v ruce s učením. Vzhledem k záviděníhodným umístěním školy v srdci hlavního města země začíná aktivní angažmá ve třídě a pokračuje v halách vlády, galerií muzeí, laboratořích NIH, NASA a DOE, velvyslanectví mezinárodních diplomatů a zákulisí Smithsonian a dalších ctihodných institucí.

Vysoká škola je intelektuálním a tvůrčím páteřem univerzity, místem, kde se spojují umění, humanitní vědy, společenské vědy a přírodní vědy, aby vytvořily spleť myšlenek a příležitostí. Jako vůdce mezi národními institucemi liberálního umění z důvodu inovativního kurikula, které zdůrazňuje perspektivy, analýzy a komunikaci, jsou vysokoškolští studenti vybaveni kompetencemi potřebnými k tomu, aby byli efektivní a odpovědní občané 21. století. Na profesionální a doktorské úrovni se postgraduální studenti spojují s fakultou vědců, mezi něž patří Fulbrightov příjemci, oceňovaní choreografové, publikovaní vědci a kriticky uznávaní autoři, aby pokročili v řadě výzkumných témat od řízení emisí skleníkových plynů až po ponoření do autismu. příčiny, prevalence a léčba.

Vítejte v Columbian College Graduate Studies

Postgraduální programy na Columbian College of Arts and Science na GW jsou magnetem pro špičkové vědce a katalyzátorem učení a objevování v širokém spektru uměleckých, humanitních a sociálních a přírodovědných oborů. Naše tituly a certifikáty integrují nejvyšší úroveň vzdělání, od našich světově proslulých programů v předmětech jako historie, politologie a veřejná politika, až po naši průkopnickou práci v arteterapii, forenzních vědách a LGBT zdravotní politice a praxi. Pokročilý titul z jednoho z 82 programů umění a věd GW je na rozdíl od jiných zkušeností s postgraduálním studiem.

Nejen, že jsme krokem od nejvlivnějších institucí ve Washingtonu, DC, ale naše sítě fakult a absolventů zahrnují mimořádnou škálu mezinárodně uznávaných vůdců. Na Columbian College získáte nástroje, které vám pomohou intelektuálně i profesionálně prospívat.

Statistika

Konkurenční. Připojeno. Obsáhlý.

 • 2 800 postgraduálních studentů
 • 49 magisterských titulů
 • 24 doktorských titulů
 • 15 Osvědčení absolventa
 • 534 Fakulta na plný úvazek
 • 80 000+ absolventů Columbian College (žije ve všech 50 státech a 120+ zemích)

  Přijímací řízení

  Programy doktorských, magisterských a absolventských certifikátů Columbian College nabízejí transformační zážitek, spojují studenty s některými z nejvlivnějších lídrů a institucí a spolupracují s veřejnými a soukromými organizacemi v hlavním městě země a po celém světě.

  Naši postgraduální studenti jsou připraveni na akademický a profesní postup prostřednictvím vzdělávání s přísným stipendiem a praktickou aplikací.

  Stipendia a financování

  Víme, že návštěva postgraduální školy může být velkým rozhodnutím, zvláště pokud jde o financování vašeho vzdělání. Columbian College nabízí řadu příležitostí k financování, včetně stipendií na úrovni programu a cen založených na zásluhách. Několik kanceláří v GW se také věnuje poskytování pomoci s finanční pomocí, stipendia a granty.

  Školné a poplatky na GW jsou srovnatelné s národním průměrem soukromých univerzit. Tyto náklady stanovené správní radou GW se obecně rok od roku zvyšují a mohou se lišit podle programu a místa.

  Global Leaders Fellowship

  GW si cení rozmanitosti a základu, který poskytuje pro bohaté vzdělávací zkušenosti uvnitř i mimo třídu. V naší stále více globální společnosti jsou multikulturní plynulost a zkušenosti zásadní pro splnění požadavků 21. století. Když lidé různých náboženství, kultur a historií společně studují a učí se, získáváme širší pohled na svět kolem nás.

  Studenti mohou získat školné až do výše 10 000 $ za akademický rok. Další informace získáte kliknutím na odkaz níže.

  Druhy financování

  Výuka

  Ceny za školné jsou ceny, které pokrývají pouze školné a jsou aplikovány přímo na váš studentský účet. Ceny školného se liší velikostí od přibližně 1 kreditu školného po úplné školné pro doktorandy. Ceny školného se nepovažují za zdanitelný příjem

  Stipend

  Stipendium je příspěvek na živobytí, vyplácený studentům na podporu studia. Stipends nevyžadují jinou práci než vlastní akademickou práci studenta. Stipendy jsou zdanitelným příjmem a jsou hlášeny IRS. Stipendia však nejsou vydělané příjmy, takže GW nesráží daň z příjmu z vyplácení stipendií. Stipendové platby se vydávají měsíčně na začátku měsíce.

  Plat (asistentství)

  Plat je měsíční platba za poskytnuté služby, jako je například absolventský asistent nebo asistent výzkumu. Liší se velikostí a jsou založeny na odpracovaných hodinách. Toto je zdanitelné, vydělané příjmy studentovi, podléhající federální, státní a FICA srážce daně, jako u jakéhokoli placeného zaměstnání. Noví zahraniční studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí mít TOEFL skóre 100 (IELTS 7,0), aby se mohli stát GA.

  Statistiky absolventů

  Žebříčky

  USA Today College Rankings

  • 7. nejlepší vysoká škola politických věd ve Spojených státech

  2018 Akademický žebříček světových univerzit

  • Nejlepší 76–100 škol sociálních věd na světě

  US News & World Report

  • Historie, 59. nejlepší ve Spojených státech
  • Ekonomika, 63. nejlepší ve Spojených státech
  • Angličtina, 67. nejlepší ve Spojených státech

  Místa

  • Washington

   22nd Street Northwest, 801, 20052, Washington

   Otázky