Keystone logo
Greenwich School of Management Master Of Business Administration
Greenwich School of Management

Master Of Business Administration

London, Spojené království

12 Months

Request teaching languages

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

V posledních letech titul MBA se stal především akademické kvalifikace pro manažery. Akademiků a průmyslníků podobně uznaly hodnotu stupně v rozvoji pracovníků na výzvy rychle se měnícího obchodního prostředí. Výzkum ukázal, že zadání MBA pomáhá osobnímu rozvoji manažerů, stejně jako prospěch jejich kariéru a profesní život.

Jednou ze silných stránek našich programů MBA je rozmanitost prostředí, členové programu 'a zkušenosti. Rozsah funkční, profesní a odborné dovednosti a znalosti, které účastníci programu přinášejí umožňuje přednášet fakulty otestovat platnost teoretických konceptů na pozadí bohaté personální a organizační výhledy.

Programy podporují jednotlivců ze všech oblastí života, a ze všech organizačních a pracovních prostředí. Inženýři, účetní, právníky, ti v ošetřovatelských profesích a jiných technicky-založené profesionály, to vše může těžit ze zkušeností MBA. Opravdu, je program kořeny v přesvědčení, že širší škálu pozadí členy programu 'a zkušenosti více se podpory procesu učení.

Režim návštěvnosti


University of Plymouth programů MBA na Greenwich School of Management mohou být studovány účast v těchto režimech:

  • Denní - 12 měsíců na plný úvazek nebo 24 měsíců Part-time
  • Večer - 24 měsíců Part-time

Full-time programy jsou prováděny od pondělí do pátku, v průběhu dne. Part-time programy jsou prováděny na dvou denní nebo večerní sezení týdně.

Stezky

MBA Strategické řízení

MBA s strategického řízení stezka je klasickou, tradiční MBA, který se dobře hodí pro profesionální manažery, kteří chtějí získat vhled do práce jednotlivých funkčních oblastí řízení celé organizace. To vyhovuje těm, kteří hledají k dalšímu jejich kariéry jak v jejich současné oblasti odborných znalostí a odborné způsobilosti nebo kteří se snaží změnit profesní dráhu nebo pustit do poradenství.

Hlavní filozofií programu je, že řízení může být vyučována jako jednotný soubor znalostí, vztahující se na jakékoliv obchodní organizace.


MBA Finanční řízení

Řízení finančních záležitostí, vždy hrál významnou roli v úspěchu a udržitelnosti organizací v soukromém sektoru a stále více ve veřejném sektoru.

Specialisté v oblasti financí a účetnictví se nyní očekává, že spojují své odborné znalosti v těchto funkcích se zhodnocením omezení a problémy týkající se jiných oblastí organizace. Přitom jsou povinny pochopit, jak finanční aspekty vlivu na jiné prvky podnikání.

Finanční management cesta zaměřuje na podporu komplexní pochopení toho, jak role finanční specialista zapadá do strategického rozhodování-procesu a řešení problémů v organizacích a vytvořit organizaci-pohledu celého mezi těmito odborníky, aby mohli nejlépe sloužit dlouho- Termín cílů organizace. Samozřejmě členové jsou povzbuzováni, aby rozvíjeli analytické schopnosti v rámci finančního a strategického řízení a soustředit se na vzájemný vztah finančního řízení problémů a úkolů.

MBA Řízení lidských zdrojů

Řízení lidí v organizaci, je považována za strategickou funkci spíše než odpovídá jeden konkrétní funkční oblasti organizace. Manažeři s odpovědností za zaměstnance a personál musel zaujmout strategický přístup k problematice lidí v organizaci. Nábor správných lidí na správné místo a neustálé vzdělávání a rozvoj jednotlivců s cílem zajistit jejich účinnost uvnitř organizace jsou strategické úvahy, které se týkají jak odborníků a generální manažeři jako celek.

Řízení lidských zdrojů cestou zaměřuje na podporu komplexní pochopení toho, jak řízení lidských zdrojů role zapadá do celkové strategické rozhodnutí-dělat a problém-řešení funkcemi organizace. Samozřejmě členové jsou povzbuzováni k rozvoji organizace-široké perspektivy a rozvíjet analytické schopnosti v rámci řízení lidských zdrojů a zaměřit se na vzájemné vztahy lidských zdrojů problémů a úkolů.


MBA Marketing

Možnost MBA se specializací Marketing Management poskytuje příležitost pro absolventy (nebo ty s pokročilými odborné kvalifikace), k rozvoji strategických manažerských dovedností a získat pokročilé kvalifikaci v této oblasti.

Cesta Marketing se zaměřuje na podporu komplexní pochopení role marketingového řízení ve spotřebním, průmyslových trhů a odvětví služeb navíc k rozvoji problém-řešení a rozhodování-dělat schopnosti v těchto oblastech. Účelem je vytvořit kritický a analytický přístup k úkolům marketingových manažerů 'v rámci organizace jako celku.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy