Keystone logo
Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Úvod

O nás

Greene má jádro akademických a administrativních pracovníků na plný úvazek podporovaných sítí pečlivě vybraných a vyškolených lektorů. Tato skupina talentů zahrnuje širokou škálu akademických úspěchů, odborných znalostí a zkušeností s výukovou metodou učení.

112317_1.jpg

Naše historie

Založil Edward Greene v roce 1967 pod názvem Edward Greene je Tutoriál založení, Greene je Oxford je nejstarší tutorial vysoká škola a podporuje vzdělávání přibližně 15.000 studentů v průběhu posledních čtyřiceti pěti let.

Po přečtení Classics na Wadham College, Oxford, Edward Greene pracoval jako soukromý učitel a také učitel na Magdalen College School, dokud založil Greene.

Společnost Greene hledala od samého počátku nejlepší učitele v Oxfordu, aby mohla poskytovat kvalitní výuku. Postaven na výukovém systému, který definoval Oxford University učení, Greene je zůstal věrný svým kořenům vycházel z jeho kurzů na programu individuální výuky pro studenty jakéhokoli věku a pozadí. Pod jeho současnými principy, Matthew Uffindell a Christopher Upton, Greene je stal se mít seznam asi 160 tutors a 300 studentů.

Proč je Greene?

Výběr správné akademické instituce může být obtížný. Tak proč si vybrat Greena?

Kvalitní

Pravidelně kontrolujeme inspektorát nezávislých škol (ISI). ISI je státem schválený inspektorát, který provádí inspekce v oblasti vzdělávání. Pravidelné kontroly a veřejně dostupné zprávy znamenají, že jsme sledováni a podrobeni vnější kontrole.

Dlouhověkost

Byli jsme založeni již 50 let a Greene je nejstarší škola svého druhu v Oxfordu.

Individuální

Akademický program v Greene je individuální.

Flexibilní

Všechny programy v Greene jsou flexibilní a navržené s ohledem na potřeby každého studenta na mysli.

Dovednosti

Inter-personální dovednosti kritického myšlení, týmová práce, analýza informací, efektivní ústní

Tutorů

Učitelé jsou vybíráni opatrně. Jsou vysoce kvalifikovaní ve svém oboru; jsou rozsáhle rozhovory s referencemi a jsou povinni zúčastnit se našeho školícího programu. Vybíráme lektory, kteří vědí, jak efektivně komunikovat a kteří se starají o vzdělání.

Filozofie

Vzdělávání metodou výuky je základem naší filozofie a metodiky. Nabízí řadu výhod: široký výběr možností, praktickou flexibilitu času a místa, kontrolu pracovního tempa, zaměření na základní informace s možností hloubky studia. Podporuje účast a buduje důvěru k položení otázek a rozšiřování myšlenek, rozvoji nezávislosti a iniciativy.

Místa

  • Lisbon

    Av. Sra. Monte da Saúde 266, 2765-452 Estoril, , Lisbon

Otázky