Keystone logo
Gratz College

Gratz College

Gratz College

Úvod

Online a osobně

Se zaměřením na inovace a flexibilitu nabízí Gratz College on-line programy pro získání diplomů a certifikátů. Získejte svůj titul s kurzy, které povzbudí vaše myšlení, rozvíjí svou kariéru a podporuje vaše hodnoty. Letní ústav Vás zve na výuku zrychlených kurzů v areálu a ve třídě.

Gratz College vám nabízí jedinečnou výukovou zkušenost přizpůsobenou vašim potřebám a zájmům. Užijte si přizpůsobené učební osnovy, flexibilní možnosti učení a podpůrnou, angažovanou komunitu studentů.

Gratz College připravuje studenty, aby se staly vůdci ve svých profesích a komunitách již více než sto let. Gratz zaměstnává renomovanou fakultu z celého světa, aby zapojila studenty do důkladného a myšlenka provokujícího studia.

GRATZ - Adina1 od SNPictures na Vimeo.

Historie a poslání

Gratzova vysoká škola nese jméno pověstné židovské rodiny, jejíž bohatá historie je propletená s historií Philadelphie a vskutku se Spojenými státy. Význam názvu Gratze přesahuje stěny vysoké školy, až do doby americké revoluce. Dějiny rodiny Gratz patří k patriotismu, hospodářskému úspěchu, filantropii a podpoře židovské výchovy.

Rebecca Gratzová (1781 - 1869) byla možná nejvýznamnějším a inspirativnějším členem rodiny. V roce 1838 Rebecca založila hebrejskou společnost nedělní školy ve Philadelphii, která se stala základnou pro všechny židovské kongregační výchovy v Severní Americe. Rovněž se hluboce zabývala společenskými problémy svého dne. Rebecca byla nástrojem při vytváření Ženské hebrejské benevolentské společnosti, židovského pěstounského domu, společnosti Fuel Society, šití společnosti a dalších. S tolik úspěchů k jejímu jménu není těžké pochopit, proč se říká, že Rebecca Gratzová byla modelkou Rebeky, hrdinky Ivanhoe sira Waltera Scotta.

Rebecca se nepochybně inspirovala a její bratr Hyman se připojil k Hebrejské vzdělávací společnosti v Philadelphii, aby financoval vysokou školu učitelů židovské výchovy. Formálně založená v roce 1895 jako první nezávislá vysoká škola židovských studií v severní Americe, Gratz College pokračuje v poslání rodiny Gratzů dnes se závazkem kvalitního vzdělávání a židovské komunity.

Poslání

Gratz College poskytuje pluralitní vzdělání a zapojí studenty do aktivního studia pro profesní růst a osobní obohacení. Gratz nabízí vysokoškolské a vysokoškolské vzdělání a certifikační programy, stejně jako vzdělávací příležitosti pro dospělé a dospívající. Prostřednictvím produktivních partnerství se akademie také snaží udržovat a rozšiřovat své institucionální a akademické vztahy ve Philadelphii, Severní Americe a celosvětově.

Mnoho z programů Gratze odráží historické zaměření vysoké školy na židovské studium a vzdělávání. Se širokým zájmem o intelektuální a profesní růst různých volebních obvodů vytváří akademie přístup všem studentům k tomu, aby se stali vedoucími osobami ve svých profesích a komunitách.

Vize

Gratz College je mezinárodně uznávaným lídrem ve vývoji účinných pedagogů, odborníků, vůdců a vědců, a to jak uvnitř, tak za židovskou komunitou; inspiraci pro celoživotní učení; a pomáhá budovat informované a silné společenství prostřednictvím vzdělání založeného na židovských hodnotách.

Základní hodnoty

1. Zachovat a rozvíjet vzdělávací a další odborné zdroje pro židovskou komunitu

2. Podporovat celoživotní učení a lásku ke znalostem

3. Inspirující studium a akademické dokonalosti

4. Podporovat kritické myšlení

5. Podporovat integritu a etiku jako základ pro vedení instituce, jejího personálu a vzdělávacího procesu

6. Rozvíjet profesní rozvoj a stipendium

7. Podporovat rozmanitost a respekt k jednotlivci

8. Vytváření komunit studentů prostřednictvím spolupráce

9. Přispění židovské perspektivy na trh nápadů.

Místa

  • Philadelphia

    7605 Old York Rd. Melrose Park, 19027, Philadelphia

    Programy

    Otázky