Keystone logo
Graduate School of Engineering - ESIEA

Graduate School of Engineering - ESIEA

Graduate School of Engineering - ESIEA

Úvod

ESIEA, Graduate School of Engineering, poskytuje inženýrské školení na vysoké úrovni a rozvíjí osobní schopnosti našich studentů a dává jim životní dovednosti, které jsou zásadní.

ESIEA si vybudovala reputaci na předávání znalostí, know-how a životních dovedností svým budoucím absolventům, což jim umožňuje rychle vstoupit na první pozici a rozvíjet svou kariéru v neustále se měnícím světě.

Naší ambicí je školit inženýry jako designéry, vývojáře, systémové a aplikační integrátory kombinací kurzů v oblasti IT, elektroniky a automatizovaných systémů.

Prostřednictvím vyučovaných kurzů, týmové práce na praktických projektech a humanitárních, kulturních nebo sportovních aktivit najdou naši studenti prostředky, jak stimulovat jejich kreativitu a rozvíjet chuť k inovacím, schopnost přizpůsobit se a smysl pro komunikaci. Široká škála možností, svoboda volby a blízkost stálých pedagogických a výzkumných pracovníků pomáhají studentům budovat jejich vlastní cesty, což z nich dělá jedinečné inženýry ESIEA.

Místa

 • Laval

  Rue des Docteurs Calmette et Guérin,38, 53000, Laval

  • Ivry-sur-Seine

   Avenue Maurice Thorez,74 bis, 94200, Ivry-sur-Seine

   • Île-de-France

    Rue Vesale,9, 75005, Île-de-France

    Otázky