Keystone logo
Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Úvod

CH Sandage School of Business

Děkujeme za váš zájem o CH Sandage School of Business na Graceland University nabízející obory v oblasti účetnictví, zemědělství, správy podniků, ekonomiky, marketingu sociálních médií a správy sportu. Budou vás učit pečující, oddaní členové fakulty, pro které je výuka více než jen práce - je to vášeň.

Na Graceland University se studenti učí prostřednictvím zkušeností - prostřednictvím reflexe o tom, co dělají. Tato forma učení se nazývá zážitkové učení a pomáhá studentům lépe porozumět práci v kurzu, mají výhodu oproti studentům v jiných institucích a získávají lepší pracovní místa. Příležitosti zahrnují: Principal Voice of the Young Consumer Business Challenge pořádané Principal Financial Group, prodejní a marketingové soutěže s basketbalovým týmem Iowa Wolves D-League, práce na konferencích a národních sportovních akcích pořádaných atletickou konferencí Heart of America a národní asociací of Intercollegiate Athletics (NAIA), tour manufacturing facilities at Vermeer Corporation's ústředí a skladovací zařízení ve společnosti Casey's General Stores Inc., and řadu špičkových hostujících řečníků. Stáže jsou další důležitou složkou pro rozšíření zážitkového učení studentů a jsou podporovány v následujících studijních oblastech během školního roku a v létě: účetnictví, zemědělské podnikání, obchodní administrativa, podnikání, finance, mezinárodní obchod, management, marketing, lidské zdroje management, marketing sociálních médií a management sportu.

Jako součást CH Sandage School of Business, Sandage Center for the Study of Free Enterprise and Entrepreneurship umožňuje Graceland University udržovat ducha volného podnikání u studentů, učitelů a komunity. Pokud se rozhodnete stát se členem našeho oceňovaného týmu Enactus, zažijete podnikatelského ducha na vlastní kůži účastí v místních a mezinárodních projektech, které zlepšují komunity a planetu. Jako student CH Sandage School of Business ve společnosti Graceland budete mít také příležitost účastnit se a vést takové organizace jako Ag Business Club, Club Development Club, Investment Club a další.

Místa

  • Lamoni

    University Place,1, 50140, Lamoni

    Otázky