We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Graceland University

Graceland University

Graceland University

Úvod

Graceland University je komunita věnovaná výjimečnému vysokoškolskému vzdělávání

Jsme založeni na liberálním umění a věnujeme se zajišťování progresivních akademických potřeb studenta 21. století.

Graceland University , založená v roce 1895 a sponzorovaná Komunitou Krista, je víc než jen škola. Je to komunita vášnivých, starostlivých a oddaných jednotlivců, kteří kladou své vztahy se studenty na první místo. Aktivní síť absolventů Gracelandu daleko přesahuje čas studenta na akademické půdě.

Místa

Lamoni Campus: hlavní, rezidenční kampus se nachází v Lamoni, Iowa asi hodinu jižně od Des Moines. Je to krásný, přívětivý kampus, který se rozkládá na 170 akrech ve zvlněných kopcích jižní Iowy. Náš sportovní areál se může pochlubit fotbalovým hřištěm s umělým povrchem, venkovní dráhou v olympijské kvalitě a nejlepším fotbalovým areálem na konferenci. Helene Center for the Visual Arts nám ostatní školy závidí a Resch Science and Technology Hall nabízí skvělé zázemí a standardní vybavení. Naše regionální centrum múzických umění, Shaw Center, nabízí hlediště pro 500 míst, recitační sál pro 100 míst, plně přizpůsobitelné černé divadlo, krásnou novou vstupní halu a atrium a úžasný venkovní amfiteátr. Čtyřicet osm studentských apartmánů bylo otevřeno na podzim roku 2011 na okraji kampusu a nově zrekonstruovaný a rozšířený Newcom Student Union nabízí vyhrazenou hernu, počítačovou učebnu a rozsáhlý prostor pro setkávání studentů.

Independence Campus: Náš kampus Independence se nachází v Independence, Missouri, a je domovem Graceland's School of Nursing a Community of Christ Seminary. Online programy společnosti Graceland jsou provozovány na IC, které bylo otevřeno v roce 1969. Studentské zařízení o rozloze 55 000 čtverečních stop je vybaveno nejmodernějšími výukovými nástroji a zdroji, včetně komplexní bezdrátové sítě, laboratoře ošetřovatelských dovedností vybavené kamerami pro záznam a ukázky přehrávání a oceněná knihovna ošetřovatelství. IC také nabízí vzdělávání učitelů a obchodní programy.

Online programy: Graceland je průkopníkem distančního vzdělávání s desítkami let zkušeností s poskytováním výjimečného vzdělání v pohodlí domova studentů. V roce 2000 Graceland přešel na čistě online způsob doručování několika programů: Master of Science in Nursing, RN to BSN, RN to MSN 'bridge', Bachelor of Arts in Health Care Management a Doctor of Nursing Practice .

Professor lecturing at the front of a class

Vize, mise, hodnoty

Graceland University vychovává studenty pro pokročilé studium, produktivní kariéru a bohatý život. Jeho studentský sbor je cílenou, ale různorodou skupinou, která zahrnuje osoby různého věku, původu a národnosti, které sdílejí odhodlání učit se. Jeho učební plán, pevně zakořeněný v tradici svobodných umění a rozšířený o praktické zkušenosti orientované na kariéru, potvrzuje různé styly učení a připravuje studenty, aby se stali kompetentními profesionály. Jeho vysoce kvalifikovaná fakulta vyniká ve výuce a zapojení do vědeckých, tvůrčích a odborných činností. Spolu s administrativou a zaměstnanci se hluboce starají o studenty.

Graceland nabízí výukové prostředí pro rezidenční i nebytové studenty, které podporuje osobní růst. Jeho náročný akademický program zdůrazňuje radost z celoživotního učení, přísnost intelektuální disciplíny a vztah obou k uspokojivému profesnímu a osobnímu životu. Jeho velikost podporuje skutečný zájem o jednotlivce a zároveň poskytuje společenství a pocit sounáležitosti. Pro rezidenčního studenta poskytuje jeho bohatý kokurikulární program zájmových skupin, atletiky, studentské samosprávy, rezidenčního života a volnočasových aktivit příležitost k rozvoji mezilidských dovedností, vztahů, kreativity a vedení.

Na základě křesťanských hodnot lidské důstojnosti, vzájemného respektu a sociální odpovědnosti vítá Graceland osoby všech vír. Aktivně podporuje radu jejího sponzorského označení, společenství Krista, „hledat učení i studiem a také vírou“ a skutečně nabízí hmatatelné vyjádření závazku církve k otevřenému a svobodnému hledání znalostí prostřednictvím vysokoškolského vzdělávání.

Graceland podporuje příležitosti, spravedlnost a světový mír prostřednictvím praktických a vizionářských akcí.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Vidění

Graceland University se stane uznávaným lídrem ve vzdělávání, inspiruje a posiluje osoby pro transformační služby a vedení.

Mise

Graceland vytváří učící se společenství, kde studenti rozvíjejí svůj potenciál pro smysluplný a produktivní život.

Hodnoty

Graceland si cení učení, celistvosti a společenství. Graceland podporuje rozvoj těchto hodnot pro obohacení životů a zlepšení světa.

Učení se

Věříme v celoživotní proces otevřeného a svobodného hledání pravdy.

Celistvost

Věříme, že rozvoj intelektuální, fyzické, sociální a duchovní dimenze všech lidí je nezbytný pro zdravý a plnohodnotný život.

Společenství

Vážíme si a vítáme rozmanitost a jako instituce sponzorovaná Společenstvím Krista věříme v vlastní hodnotu všech lidí vyjádřených prostřednictvím vztahů založených na základech bezpodmínečné lásky a přijetí.

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  12%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  13 do 1

Vlastnosti kampusu

 • Velikost kampusu:

  170

 • Výrazná architektura:

  Higdon Administration Building - built in 1895. Shaw Center - the premiere performing arts facility in southern Iowa. The iconic Morden Center indoor athletic facility.

 • Počet budov:

  24

 • Ubytování:

  Gunsolley, Graybill and Walker Resience Halls for men, Walker and Tess Morgan Residence Halls for women, Small and Thompson Apartments for upperclassmen.

Přijímací řízení

Graceland University je soukromá škola svobodných umění v srdci Ameriky. Je uprostřed všude. Umístění Gracelandu v akademiích i v geografii nabízí zahraničním studentům jedinečnou příležitost studovat v univerzitním prostředí a zároveň si užívat to nejlepší z amerického srdce.

Podání přihlášky na univerzitu v zahraničí může být skličující. Přestěhovat se do jiné země, ať už na semestr nebo čtyři roky, není snadné. V Graceland máme specializovaného mezinárodního přijímacího poradce a zkušený podpůrný personál, který vám pomůže během každého kroku procesu. Vaše dotazy mohou být zodpovězeny prostřednictvím e-mailu, textové zprávy, telefonu, Zoomu, Facebooku nebo jiných sociálních médií, které máte k dispozici. Přijímací oddělení Graceland se chce ujistit, že obdržíte své informace a že vaše otázky budou rychle zodpovězeny.

Stipendia a financování

Za účelem zjednodušení procesu finanční pomoci uděluje Graceland jediné primární institucionální stipendium, které zohledňuje vaše finanční potřeby, akademické úspěchy, sportovní úspěchy a vaše zapojení do mimoškolních aktivit, jako je umění, hudba, divadlo, komunikace, sociální změny a udržitelnost. Vaše stipendium Graceland bude přizpůsobeno vašim silným stránkám a zájmům.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Independence

  Graceland University 1401 W. Truman Rd. Independence, MO 64050, , Independence

  • Lamoni

   University Place,1, 50140, Lamoni

   Otázky