Keystone logo
Golden Gate University

Golden Gate University

Golden Gate University

Úvod

Washington Monthly se po druhý rok pořadí řadí do školy č. 1 pro studenty dospělých v Golden Gate University Spojených státech.

Vzdělávací odborník od roku 1901

Již více než 110 let pomáhá nezisková Golden Gate University (GGU) studentům dosahovat jejich profesních cílů poskytováním vysokoškolského a postgraduálního vzdělávání v oblasti účetnictví, práva, daní, podnikání a souvisejících oblastech.

GGU je čtvrtá nejstarší soukromá soukromá nezisková univerzita v Kalifornii, která zapsává 3 000 studentů a představuje více než 68 000 absolventů. Univerzitní kampus se nachází v centru San Franciska. Vedle večerních a víkendových kurzů je většina kurzů a titulů nabízena zcela online.

Mise

Golden Gate University připravuje jednotlivce, aby vedli a sloužili poskytováním vysoce kvalitních, na praxi založených vzdělávacích programů v oblasti účetnictví, práva, daní, podnikání a souvisejících profesí - jako nezisková instituce - v inovativním a náročném vzdělávacím prostředí, které zahrnuje profesionální etika a rozmanitost.

Dějiny

Golden Gate University počítá s počátkem večerní přednáškové série, kterou zahájila San Francisco YMCA během kalifornského zlata v počátku padesátých let minulého století. Dokonce i přednášky se zaměřily na praktické otázky dne, jako je zkoušení zlata a angličtina. První univerzitní program univerzity odstartoval v roce 1901, kdy byla založena první kalifornská právnická škola. Nabídnutím tříd v noci provedla společnost Golden Gate právnické studie pro běžnou osobu. Čtyři studenti zahrnovali první třídu právnické školy. Dnes je Golden Gate University jako průkopník vzdělávání dospělých v oblasti obchodu a řízení, účetnictví, daní a práva. Jako vždy, GGU zdůrazňuje praktické učení, které učí odborníci v oboru.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • San Francisco

    536 Mission Street San Francisco, CA 94105, 94105-2968, San Francisco

Otázky