Keystone logo
Goizueta Business School

Goizueta Business School

Goizueta Business School

Úvod

Naše zkušenosti nás dělají skvěle. Představte si, co pro vás může udělat.

Téměř 100 let excelence znamená, že víme, jak vytvořit trvalý a smysluplný dopad na podnikání.

Goizueta za hranice: Předvídání budoucnosti podnikání

Podnikání je vozidlo schopné přinést smysluplný a trvalý dopad na společnost. Přijetí tohoto pohledu odmítá naši kolektivní schopnost inovovat nejdůležitějšími způsoby na nejnaléhavějších tématech. Již téměř 100 let byla Goizueta Business School tréninkem pro vedoucí představitele a laboratoří pro silné poznatky. Naše historie zahrnuje ethos etického podnikání a umožňuje všem usilovat o celoživotní pokrok. Navigováním komplexní vzájemné závislosti podnikání a společnosti usilujeme o svolání nejjasnějších mozků, abychom vyřešili největší problémy s integritou, vynalézavostí a zrnitostí. Toto je Goizueta Beyond.

Historie utváření budoucnosti.

Prostřednictvím úsilí, vytrvalosti a smělých nápadů, našeho jmenovce, Roberto Goizueta dokázal stoupat na manažerském žebříčku na nejvyšší pozici v The Coca-Cola Company a vést ho k nebývalé prosperitě. Pod jeho vedením se tržní hodnota akcie Coca-Cola zvýšila z 4 miliard dolarů v roce 1981 na 145 miliard dolarů v roce 1997.

Roberto C. Goizueta

Náš jmenovec byl jedním z velkých obchodních vůdců 20. století. Během svého 16letého působení v The Coca-Cola Company, Roberto Goizueta zvýšil svou hodnotu z 4 miliard dolarů na 145 miliard dolarů, čímž získal své místo mezi "nejobdivovanějšími americkými společnostmi", jak uvádí Fortune. Během budování podniku také Goizueta významně přispěla k pokroku společnosti Emory a obchodní školy.

Během svého života byl Goizueta poháněn zvědavostí, intelektuální odvahou a bezúhonností. Máme pocit, že se podělíme s jeho jménem a žijeme jeho hodnotami, které jsou základním kamenem našeho vzdělávacího přístupu a jsou základem našeho poslání vychovávat to nejlepší ze zítřejších vůdců.

Goizueta je dopad na Goizueta Business School

Roberto C. Goizueta hovoří o významu podnikání s důstojností, čestností a hrdosti. Jeho syn sdílí oblíbený citát, který zdůrazňuje, co dělá dobrý vůdce.

Místa

  • Atlanta

    Clifton Road,1300, 30322, Atlanta

Otázky