Keystone logo
Global Humanistic University

Global Humanistic University

Global Humanistic University

Úvod

Rada pro licencování vysokoškolského vzdělávání (HELB), Ministerstvo školství, vláda Anguilla uděluje GHU AI licenci k působení v Anguille jako soukromá univerzita s udělovací pravomocí bakalářských, magisterských a doktorských titulů v oborech Business Administration, Finance, a právo.

GHU AI je akreditována Národní akreditační agenturou - AAC a Akreditační rada pro& programy obchodních škol - ACBSP z USA.

GHU je soukromým poskytovatelem online studijních programů na částečný úvazek s hlavními kancelářemi v Anguille. Naší vizí je poskytovat přístup k inovativním, výuka a učení založené na výzkumu všem, kteří mohou mít prospěch. Naším cílem je pozitivně ovlivňovat životy našich studentů a zaměstnanců a přispívat k sektoru vysokoškolského vzdělávání na ostrově Curacao i v širším mezinárodním společenství.

GHU se zavázala dodržovat zásady rovnosti, příležitost, a rozmanitost. Usilujeme o podporu širokého přístupu a začlenění tím, že nabízíme možnosti online distančního vzdělávání a flexibilní studijní režimy, které našim studentům poskytují příležitost zlepšit jejich kvalifikaci během práce a pokračovat v kariéře. Instituce se považuje především za partnera pro podnikání. GHU nabízí doktorské programy, stejně jako - prostřednictvím akademických partnerství po celém světě - magisterské a bakalářské programy. Výukový jazyk používaný v programech je rodným jazykem příslušného akademického partnera. Pro magisterské a bakalářské programy, GHU nyní aktivně hledá zavedené a renomované partnery po celém světě.

Doktorské programy budou k dispozici také v rodném jazyce většiny studentů. Za tímto účelem má GHU více než 120 poradců a profesorů ve více než 40 zemích hovořících kombinací 20 jazyků.

GHU bude poctěno přivítat akademické partnery, poradci, a studenti po celém světě.

Pro krátké video úvod do GHU, klikněte prosím na následující odkaz:

href=" https://youtu.be/ShwORRmTVP0

Vize

Jako globální univerzita Global Humanistic University(GHU) se nachází v Karibiku, bude domovem tisíce studentů prostřednictvím distančního vzdělávání. Vysokoškolské vzdělávání má velký potenciál jako spojení mezi univerzitami a společností prostřednictvím distančního vzdělávání. Cílem je transformační cesty, posílení postavení našich studentů nástroji, atributy, a příležitosti proměnit jejich potenciál v úspěch.

Dnes studenti vyrostli ve světě, kde jsou sdíleny informace, a interakce probíhá snadno přes internet. Potenciál sdílení informací změnil výzkum, a vytvořil příležitosti pro nové způsoby spolupráce, často označované jako otevřená věda nebo otevřený výzkum. Mezi takové postupy patří sdílení údajů a návrhů před zveřejněním, otevřené notebooky, a otevřený přístup k publikacím. Nové generace studentů budou stále více obeznámeny s modely kombinovaného učení s online obsahem. Tím se zvýší nové možnosti akademického dialogu a online učení s vlastním vedením zvýší schopnosti a nezávislost absolventů. Studenti si užívají mobilitu mezi různými sektory ekonomiky prostřednictvím stáží nebo programů HE se společnostmi ze soukromého sektoru.

Jsme globální univerzita a stejně jako náš domov, Willemstad/Curacao odráží svou rozmanitost a sdílí svůj internacionalismus, od různých kultur a komunit našeho studenta až po naše akademické partnery v Karibiku, Jižní Americe a po celém světě.

Program se vyučuje ve vašem rodném jazyce.

Žebříčky

Ohlasy studentů

Místa

  • The Valley

    The Valley AI - 2640, Anguilla, 2640, The Valley

    Otázky