Keystone logo
Global College Australasia

Global College Australasia

Global College Australasia

Úvod

S kampusem ve městě Perth, které je téměř vše, co budete potřebovat pro svůj pobyt v krásné západní Austrálii. Global College Australasia je moderní a dynamická vzdělávací instituce poskytující vysoce kvalitní programy v příznivém prostředí, které podporuje učení a motivuje studenty k dosažení excelence ve studiu praktickou implementací.

Global College Australasia byla založena na mottu „Learn to Lead, Practice to Succeed“, které posiluje kreativitu a učí se brát průmysl. Jsme národně akreditovanou registrovanou vzdělávací organizací od Australian Skills Quality Authority (ASQA). To, co nás odlišuje od našich kolegů, je náš hlavní důraz na podporu akademické excelence, umístění na pracovišti a školení a také na uspokojení vzdělávacích zkušeností studentů, takže si budou po zbytek svého života s láskou vzpomínat na dobu na Global College Australasia .

Výjimečná výuka, vynikající zařízení a rozsáhlé akademické a sociální podpůrné služby jsou ústředním Global College Australasia vzdělávací filozofie Global College Australasia . Vedení a zaměstnanci Global College Australasia jsou odborníci v oboru, kteří do učebny přinášejí bohaté znalosti a zkušenosti. Velikosti tříd jsou malé a přístup k výuce je přátelský, podporuje a je přizpůsobený.

Zveme studenty ze všech kulturních prostředí, aby zažili přírodní krásy a uvolněný životní styl západní Austrálie a zároveň získali vysoce kvalitní a mezinárodně konkurenceschopné kvalifikace. Zažijete skvělé prostředí pro studium. Náš kampus má širokou škálu kvalitních zařízení, která vám pomohou učit se, účastnit se a stýkat se. Zveme vás, abyste se podívali na rozmanitou škálu programů, které nabízíme, a zvážili mnoho výhod výběru studia na naší vysoké škole.

Místa

  • East Perth

    Wellington Street,176, 6004, East Perth

    Programy

    Otázky