Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Úvod

Jsme více než podnikání. Naše čísla to dokazují.

Již více než 100 let Gies College of Business záměrně navrhuje své inovativní programy, špičkové učební osnovy a možnosti zážitkového učení, aby umožnila studentům proměnit velké nápady ve smysluplné akce a připravila je. K tomu dochází, když mají studenti přístup k inovativním vzdělávacím iniciativám, špičkovým talentům fakulty, nejmodernějším zdrojům, silné pověsti u zaměstnavatelů a výjimečným příležitostem pro vytváření sítí.

V současné době fakulta Gies připravuje více než 6 000 budoucích podnikatelů z celého světa, aby uvedli svůj účel do praxe a poskytli transformativní vedení v globální ekonomice.

O našem jménu

V roce 2018 dali absolventi Larry a Beth Gies College své jméno a neuvěřitelně podpůrný dar ve výši 150 milionů dolarů - jak jsme se oficiálně stali Gies College of Business. Tato úžasná příležitost zvyšuje naše hlavní poslání poskytovat vzdělávací zážitek, který přesahuje podnikání.

Jako zakladatel, prezident a generální ředitel společnosti Madison Industries se Larry ptá na své zaměstnance, své kolegy a sebe něco zvláštního. Tím, že se Larry osobně učí, jak mocné je spojovat to, co dělá každý den, s větším účelem, nyní žádá ostatní, aby „našli svůj důvod“.

Dean Jeffrey R. Brown věří, že naše „proč“ na vysoké škole rostlo, protože několik diferencovaných osob získalo podobu z Larryho velkorysého daru. Zaprvé rozšiřujeme osnovy zaměřené na hledání a zkoumání inovací v podnikání. Za druhé, nyní můžeme poskytnout ještě lepší přístup k obchodnímu životu měnícímu se vzdělávání. Zatřetí, najímáme více fakult a instalujeme zdroje potřebné k inspirování další generace obchodních vůdců.

Absolventské programy na Gies

Bez ohledu na vaši profesní dráhu má Gies Business absolventský studijní plán, který vám poskytne správnou kombinaci výuky ve třídě, praktického a vedení, abyste splnili své konkrétní kariérní cíle a byli konkurenceschopnější na trhu práce. Máme komplexní sadu magisterských programů dodávaných způsobem, který vyhovuje vašim potřebám.

Všechny naše programy – od účetnictví, managementu a financí – vám nabízejí příležitosti prozkoumat různé obchodní funkce, naučit se kritické dovednosti při řešení problémů a získat zkušenosti s vedením v reálném světě. Budete absolvovat připraveni přidat hodnotu od prvního dne v kariéře, kterou se chystáte vybudovat.

Místa

  • Champaign

    515 East Gregory Drive, IL 61820, Champaign

Otázky