Keystone logo
Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Úvod

Řešení problémů, které jsou důležité

Robinson College of Business je komunita studentů, pedagogů a odborníků, kteří se specializují na objevování poznatků, které řídí chytřejší obchodní rozhodnutí.

Robinson College s bohatou historií ve městě se nachází v centru Atlanty, je lídrem v místních a globálních obchodních partnerech a podporuje síť absolventů více než 60 000 lidí, která zasahuje široko daleko - od malých podniků po globální společnosti. Máme silné kontakty po celém světě - a dbáme na to, aby také naši studenti.

Naše programy byly vytvořeny tak, aby posílaly studenty mimo školu a nabízely zkušenosti, které překlenují propast mezi podnikatelským vzděláváním a podnikatelským světem. Naši mezinárodně uznávanou fakultou jsou nejen odborníci ve svém oboru, ale také plodní autoři, významní výzkumníci a ocenění lídři.

Robinsonští studenti vystupují

Najdete naše studenty, kteří slouží jako konzultanti pro místní podniky a poskytují obchodní plány, průzkum trhu a hodnocení produktů. Spolupracují s obchodními partnery na řešení skutečných problémů s velkými daty a nabízejí zvuková řešení. Naši studenti cestují po světě a učí se o firmách, které působí globálně. Soutěží o nejlepší umístění v případě soutěží, hackatonů a podnikatelských výzev. Naši absolventi přistávají na nejvyšších pozicích, zvyšují výdělky a dělají si jméno na Robinson College.

Získejte blíže k podnikání

 • Sympozia o finančním vedení.
  Seminární sympozium o finančním vedení se skládá z panelů vedoucích pracovníků C-suite, podnikatelů a finančních odborníků, kteří vystavují studenty nejlepším obchodním praktikám, novým trendům a budoucnosti podnikání . Moderován naším výkonným ředitelem v rezidenci, výkonným ředitelem C-suite ve dvou společnostech z žebříčku Fortune 500 a obratem v oblasti private equity, minulá témata Symposia zahrnují fúze a akvizice, budoucnost bankovnictví, private equity, FinTech, správu aktiv / bohatství a rozmanitost v finance. Po panelové diskusi studenti komunikují s našimi hosty na recepci v síti.
 • Mentorský program.
  Studenti mohou získat výkonného mentora, který jim poskytne kariérní poradenství a obchodní kontakty. Mezi mentory patří vedoucí pracovníci C-suite ve společnostech jako Georgia Pacific , Turner Broadcasting , BlueLynx , Chidges Chicken , Printpack a Oglethorpe Power .
 • Síť finančního vedení.
  Financial Leadership Network (FLN), přidružená k ministerstvu financí, poskytuje studentům přístup k předním firmám v Atlantě, jako jsou Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , Georgia Pacific , Westrock , Mueller Water Products , PrimeRevenue a Alvarez & Marsal . FLN je kanál pro finanční komunitu a zdroj mentorů, kontaktů a profesionálních příležitostí.
 • Ocenění Finanční lídr roku (FLY).
  Finanční oddělení sponzoruje FLY Awards , každoroční událost, která oceňuje vynikající vůdce ve finanční komunitě a pomáhá spojit studenty s „hybateli a shakery“ v oblasti financí v Atlantě.
 • Kurz finančního vedení.
  Pod vedením našeho výkonného ředitele se kurz finančního vedení zaměřuje na rozvoj kariéry a lidského kapitálu prostřednictvím mentoringu, testování kariérního hodnocení a interakce s výkonnými řečníky.

Pokroková Vize 2020

Advancing Vision 2020 je pětiletý strategický plán společnosti Robinson, který vyzývá k investicím do pronájmu fakult, zvyšuje počet pohlcujících a zkušenostních vzdělávacích příležitostí pro studenty, buduje hlubší spolupráci mezi vysokými školami a korporátními partnery, modernizovanými zařízeními a technologiemi. existujících zdrojů a nových příjmů. Plán byl schválen na zasedání fakulty Robinson Fall, které se konalo 18. listopadu 2015.

Vidění

Nikdo se blíží k podnikání než Robinson.

V srdci Atlanty, obklopené společnostmi Fortune 500 a začínajícími podnikatelskými subjekty, podporuje Robinson College of Business hluboké a trvalé obchodní vztahy, které překračují naše výzkumné, výukové a servisní mise, aby usnadnily náš rozvoj příští generace vedoucích pracovníků. . Budeme rozvíjet budoucí talenty prostřednictvím studijních programů a zároveň budeme neustále spojovat studenty s podniky a společností a podporujeme současné vedoucí pracovníky prostřednictvím manažerského vzdělávání, spolupráce a sponzorovaného výzkumu. To nám umožňuje být blíže k podnikání, lépe porozumět výzvám trhu a efektivněji rozvíjet a implementovat řešení s podnikáním.

K dosažení této vize do roku 2020 jsou nezbytné tři cíle:

 1. Umožnit studentům chopit se příležitostí technologické revoluce
 2. Podporovat výzkumné prostředí nezbytné k výrobě Insightful Business Leaders
 3. Vést účelné společenství

Mise

Zajistěte, aby se připravilo různorodé studentské tělo připravené přinést hodnotu v obchodních, vládních a neziskových organizacích.

Dosahujeme toho zapojením vědců a odborníků, kteří zvyšují naše znalosti o tom, jak jednotlivci, organizace a trhy nejúčinněji zvyšují sociální pohodu. Sdílíme tyto znalosti s našimi vrstevníky a současnými i budoucími vedoucími pracovníky v podnikání, abychom maximalizovali jejich potenciál ovlivnit jednotlivce, rodiny, komunity a globální společnost.

Základní hodnoty

Čtyři hodnoty nás definují a řídí naše výsledky.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

Otevřenost

Rigor a význam.

Spolupráce.

Síla trhů.

Jsme otevřeně odhodláni hledat kreativní nápady a způsoby, jak dosáhnout toho, co jiní tvrdí, že nemusí být možné. Zastupujeme současné i budoucí vůdce ze všech prostředí.

Provádíme přísný a relevantní výzkum, který stimuluje akademický svět a umožňuje nám poskytovat vzdělávací zkušenosti, které inspirují současné i budoucí vedoucí firmy k pokroku, inovaci a transformaci obchodní praxe.

Vytváříme a hodnotíme spolupráci, která nám umožňuje převádět akademické znalosti, techniky a metody do lepší obchodní praxe. Obchodní problémy, které nemají osvědčené přístupy, vytvářejí odvozenou poptávku po novém akademickém výzkumu a možnostech koprodukce hodnoty. Kultivace vztahů spolupráce je klíčem k vytvoření tohoto efektivního kruhu.

Věříme, že tržně orientovaný systém nejlépe podporuje a podporuje růst individuální důstojnosti, svobody a osobní odpovědnosti a je nejúčinnějším prostředkem k obohacení života lidí. Ceníme si toho, že současní i budoucí organizátoři se eticky a odpovědně angažují jak na trhu, tak i ve společenském kontextu, ve kterém působí, aby vytvořili dlouhodobou hodnotu.

Místa

 • Atlanta

  33 Gilmer Street SE, 30303, Atlanta

Otázky