Keystone logo
Georgia State University

Georgia State University

Georgia State University

Úvod

Podnikavá veřejná výzkumná instituce v srdci Atlanty

Georgia State University , založená v roce 1913, má poslání excelence ve výuce, výzkumu a službách. Tato významná výzkumná univerzita, která se nachází v srdci centra Atlanty, spojuje akademickou přísnost s bohatými univerzitními zkušenostmi, mění životy studentů a formuje budoucí vůdce. Georgia State University zapisuje více než 53 000 vysokoškoláků a postgraduálních studentů na 11 vysokých školách a školách a je trvale vysoce hodnocena pro své inovace a výuku.

Georgia State, která je jednou z nejrozmanitějších studentských organizací v zemi, je druhou největší univerzitou ve státě, se studenty pocházejícími z každého okresu Gruzie, každého státu v zemi a z více než 145 zemí.

Obchodní škola, která vypadá jako zbytek světa

J. Mack Robinson College of Business na Georgia State University

Největší obchodní škola na jihu a součást velké výzkumné instituce, Georgia State University J. Mack Robinson College of Business, má 200 učitelů, 8 000 studentů a 80 000 absolventů.

S postgraduálními studenty z téměř 70 zemí je vysoká škola světová a celosvětová. Jeho MBA je trvale hodnoceno mezi nejlepšími podle Bloomberg Businessweek a US News & World Report (20 nejlepších mezi veřejnými univerzitami) a jeho Executive MBA je na seznamu předních světových programů Financial Times.

Robinson College of Business a stát Georgia, který se nachází v Atlantě, přinesly více vrcholných manažerů Gruzie s postgraduálními obchodními tituly než kterákoli jiná škola na jihovýchodě. Robinson College of Business je hrdá na svou různorodou komunitu více než 1500 studentů v portfoliu 18 postgraduálních obchodních programů včetně MBA (se zaměřením na STEM v obchodní analýze), dvou titulů MBA, 13 specializovaných magisterských programů (včetně 6 certifikovaných programů STEM) , Executive MBA, výkonný doktorát v oboru Business Administration a flexibilní absolventské certifikáty.

Ať už jste spouštěčem kariéry, kariérním posilovačem nebo kariérním přepínačem, naše flexibilní MBA, pohybujte se svým vlastním tempem, poskytuje aktuální, praktickou výukovou zkušenost s ponořením do knihy a kritickým celoživotním workshopy kariérních dovedností zapečené do zkušeností s MBA, které zajistí úspěšný další krok ve vaší kariéře.

220482_1366_front.jpg

Statistika

  Přijímací řízení

  Připravte si svou žádost

  Mezi komponenty aplikace patří:

  • Odešlete svou online žádost
  • Univerzitní přepisy
  • Esej
  • Životopis
  • Nahraný videorozhovor (vyžaduje se živý pohovor pro MBA)
  • Zkouška IELTS nebo TOEFL (pouze mezinárodní žadatelé)
  • Doplňkové materiály (doporučující dopisy, volitelné eseje a výsledky testů GRE/GMAT – nejsou vyžadovány)

  Podrobnosti o konkrétních kritériích pro váš program zájmu naleznete na:

  Přihlaste se do specializovaného magisterského programu - Georgia State Robinson College (gsu.edu)

  Proces přihlášky MBA – Georgia State's Robinson College (gsu.edu)

  Žadatelé do státu Georgia jsou klasifikováni jako „mezinárodní“, pokud splňují některé z následujících kritérií:

  • Studenti, kteří jsou v USA na nepřistěhovalecké vízum (B-1, H-1, J-1 atd.)
  • Studenti, kteří žijí mimo USA, budou ke studiu v USA potřebovat vízum F-1
  • Studenti, kteří žádají o status trvalého pobytu, ale ještě neobdrželi kartu trvalého pobytu
  • Studenti, kteří získali vzdělání mimo USA

  Kromě splnění všech požadavků na přijetí do vašeho postgraduálního obchodního programu, který vás zajímá, musíte jako mezinárodní student do příslušného termínu předložit také následující materiály:

  • Doklad o znalosti angličtiny , pokud angličtina není vaším prvním jazykem. Viz požadavky na znalost angličtiny a seznam univerzit schválených osvobozených zemí .
  • Oficiální hodnocení všech zahraničních přepisů -
   • Pokud se hlásíte na J. Mack Robinson College of Business, je jako součást přihlášky vyžadováno hodnocení vašich mezinárodních dokladů o rovnocennosti titulů.
   • Úřad pro přijímací řízení pro absolventy se pokusí vyhodnotit vaše pověření interně.

  Angličtina Proficiency

  Kromě splnění všech ostatních příslušných požadavků pro přijetí musí nerodilí mluvčí angličtiny prokázat dostatečnou znalost anglického jazyka. Doklad o znalosti angličtiny lze prokázat jedním z následujících způsobů:

  • Doklad o absolvování bakalářského nebo postgraduálního studia uvnitř (z akreditované instituce) nebo mimo USA, kde je angličtina oficiálním jazykem země – viz seznam zemí schválených Georgia State University , které tento požadavek splňují.
  • Skóre TOEFL (papírové nebo internetové)
  • IELTS skóre
  • Dokončení programu ESL schváleného University System of Georgia

  Požadavek znalosti angličtiny se nevztahuje na žádného žadatele, jehož země narození je anglicky mluvící (jak je uvedena na seznamu GSU English Proficiency Exemption List ).

  Vízové požadavky

  Poté, co obdržíte I-20 nebo DS-2019 od státu Georgia, je čas požádat o vízum. Vaše vízum F-1 nebo J-1 vám umožní vstoupit do Spojených států a zahájit studium. K žádosti o zobrazení nebo obnovení zobrazení použijete svůj I-20 nebo DS-2019 ze státu Georgia podle následujících kroků:

  1. Zaplaťte svůj poplatek za SEVIS I-901. K provedení této platby budete potřebovat své SEVIS ID, které se nachází na vašem I-20 nebo DS-2019.
  2. Vyplňte online žádost o nepřistěhovalecké vízum, formulář DS-160, a vytiskněte si stránku s potvrzením žádosti, kterou si vezměte na pohovor.
  3. Domluvte si vízovou schůzku na nejbližším americkém konzulátu nebo velvyslanectví pomocí I-20 nebo DS-2019 a potvrzení o zaplacení poplatku I-901.
  4. Vaše vízum nebude uděleno dříve než 120 dní před datem zahájení na vašem I-20 nebo DS-2019. Můžete se zúčastnit schůzky s vízem před datem udělení víza, ale mějte na paměti, že na vydání víza budete muset počkat.
  5. Získejte vízum a udělejte si cestovní plány před zahájením výuky ve státě Georgia. Nekupujte si letenku dříve, než obdržíte vízum.

  Stipendia a financování

  Chápeme, že postgraduální studium vyžaduje značné investice. Nabízíme příležitosti pro postgraduální asistenty (GA) na podporu vynikajících studentů při plnění jejich akademických cílů.

  Žadatelé, kteří podají vyplněné přihlášky, jsou automaticky považováni za ocenění Graduate Assistantship (GA).

  • Ocenění GA se liší podle programu, ale kritéria zahrnují vynikající akademické a kariérní úspěchy, rozmanité a smysluplné osobní zkušenosti, silné mezilidské dovednosti a vůdčí potenciál.
  • Pozice GA jsou vysoce selektivní.
  • Pokud budete vybráni pro ocenění GA, budete informováni při přijetí.

  Co obnáší postgraduální asistentství?

  Postgraduální asistentské pobyty spadají do dvou hlavních kategorií:

  • Akademik - Asistenti akademického absolventa úzce spolupracují s fakultou na výzkumných projektech a iniciativách.
  • Administrativní – administrativní absolventští asistenti poskytují podporu vysoké škole obchodních oddělení.

  Pracovní závazky postgraduálních asistentů se pohybují od 12 do 16 hodin týdně v závislosti na udělení GA.

  Nezískali jste v době přijetí GA? Stále můžete o jeden požádat!

  Stále můžete mít nárok a můžete požádat o příležitosti v Robinsonu a na kampusu státu Georgia. Jakmile odešlete svůj registrační vklad, můžete vstoupit na naši stránku Handshake a zobrazit další příležitosti pro postgraduální asistenty ve státě Georgia.

  Stipendijní příležitosti

  Mimo postgraduální asistentství existují omezené možnosti stipendií na základě specifických kritérií.

  Stipendijní příležitosti pro postgraduální studenty státu Georgia si můžete prohlédnout a uplatnit zde: Všechny příležitosti - Stipendia Georgia State University (academicworks.com)

  Žebříčky

  Vysoká škola hodnocení obchodu J. Mack Robinson z Georgia State University

  Je načase, abychom vylomili děla s konfetami a začali cvičit náš vítězný tanec, protože Georgia State University se do toho znovu vrací! Čtěte níže, abyste zjistili, co slavíme , a připojte se k této zábavě.

  Již čtvrtým rokem v řadě získala Georgia State University titul „No. 1 Veřejná univerzita pro pregraduální výuku,“ a pokud to nebylo dostatečně působivé, jsme také „Ne. 2 pro inovace“ již třetím rokem po sobě. Je to jednoduché, konzistence je klíčová!

  Teď víme, co si myslíš. "Další univerzitní žebříček, velká věc." Ale tady je nakopávačka, přátelé: stát Georgia se neveze jen na krátkotrvající vlně dokonalosti. Ne, drželi jsme se v první čtyřce pro inovace celých sedm let! A z toho pět let jsme byli druhými nejlepšími inovátory ve městě.

  To není vše! Vysoká škola podnikání J. Macka Robinsona z Georgie State také dělá vlny. Naše absolventské obchodní programy jsou vysoce uznávané a dobře hodnocené, včetně:

  • Klíčové pořadí mezi americkými veřejnými univerzitami:

  ‒ 20 nejlepších programů MBA na částečný úvazek US News & WR (duben 2023)

  ‒ #7 MS Information Systems US News & WR (duben 2023)

  ‒ #7 MS Marketing TFE Times (únor 2023)

  ‒ #6 MS Real Estate US News & WR (duben 2023)

  ‒ #6 Executive MBA CEO Magazine (duben 2023)

  ‒ #5 MS Analytics TFE Times (únor 2023)

  ‒ #5 MS Financial Engineering (QRAM) TFE Times (únor 2023)

  ‒ #2 MS Finance TFE Times (únor 2023)

  Závěrem lze říci, Georgia State University není jen jedním zázrakem; jsme velmocí, pokud jde o inovace, výuku a obchodní vzdělávání. Dospěli jsme k tomu vědecky a každý rok neustále připravujeme skvělé věci.

  Místa

  • Buckhead

   Tower 200, 3348 Peachtree Rd NE, Atlanta, 30625, Buckhead

   Otázky