Keystone logo
Georgia Southern University MSc ve stavebnictví
Georgia Southern University

MSc ve stavebnictví

Statesboro, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 406 / per semester *

Na kampusu

* Mimoškolní výuka: 9 406 USD za semestr.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mistr Věda, Stavitelství - Statesboro

Požadavky na titul: 30 hodin úvěru

Master of Science ve stavebnictví je navržen tak, aby vyhovoval potřebám studentů se zájmem o pokročilé studium. Vzděláváme studenty s dovednostmi, které jsou připraveny pro průmysl, spolu s inovativními a špičkovými výzkumnými znalostmi v oblasti jejich zájmu.

Stavební inženýři plánují, navrhují, konstruují, provozují, testují a udržují součásti infrastruktury společnosti, jako jsou silnice a mosty, terminály a přístavy, mrakodrapy a tunely a nádrže a úpravny vody. Každý den, bez ohledu na to, kde žijete, můžete těžit z něčeho, co navrhl stavební inženýr.

Magisterský studijní program Master of Science ve stavebnictví (MSCE) v Georgii Southern připravuje studenty s pokročilými technickými znalostmi a dovednostmi, které jsou potřebné k tomu, aby vaši kariéru poháněly v životně důležité oblasti infrastruktury.

Program slouží jak studentům na plný úvazek, kteří se připravují na kariéru jako stavební inženýr, tak v současné době zaměstnaní profesionálové, kteří hledají pokročilé vzdělávání, aby rozšířili své stávající dovednosti a vzdělání.

Naše MSCE se skládá z technických výukových prací a tezí disertačních prací nebo prací, které se netýkají teze v pěti hlavních oblastech:

  • Stavební inženýrství
  • Environmentální / vodní zdroje
  • Dopravně-dlažební / geotechnické inženýrství
  • Strukturální inženýrství
  • Zeměměřická geomatika

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy