Keystone logo
Georgia Southern University MSc v oboru informatiky
Georgia Southern University

MSc v oboru informatiky

Statesboro, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 406 / per semester *

Smíšené

* Mimoškolní výuka: 9 406 USD za semestr.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master Of Science, Informatika, MSCS (Hybridní) - Statesboro

Požadavky na titul: 30 hodin úvěru

Master of Science v počítačové informatice Georgia Southern University je oceněný program, který vás připraví na kariéru v datových systémech založených na znalostech. Tyto oblasti informatiky vedou k explozivnímu růstu pracovních míst a nabízejí střední platy přesahující 90 000 $ ročně.

Nejlepší koupit online magisterský program z informatiky

Náš 30-hodinový magisterský titul byl v USA v roce 2017 oceněn na 21. místě mezi 55 školami v USA Nejlepší online postgraduální počítačové informační technologie podle US News a World Report a nabízí studentům jedinečnou rovnováhu mezi akademickým a teoretickým učením a praktickými dovednostmi a zkušenostmi jste skutečný zážitek, který budete potřebovat pro kariéru v informatice.

Kromě toho nabízí společnost Georgia Southern v Gruzii jediné koncentrace dolování dat a datového skladu - jeden z mála takových magisterských titulů na světě. Tyto postgraduální programy související s daty jsou velmi žádané a náš magisterský titul poskytuje informace a zkušenosti, které budete potřebovat.

S magisterským titulem počítačové vědy z Gruzie Southern můžete sledovat:

  • Vývoj softwaru
  • Analýza počítačových systémů
  • Inženýrství počítačových systémů
  • Síťové inženýrství
  • Návrh databáze
  • Programování
  • Vývoj softwarových systémů

Další informace o našem programu počítačové vědy naleznete v brožuře MSCS (PDF).

Informace o přijímacích řízeních a finanční pomoci naleznete na naší stránce pro přijímání absolventů MSCS.

Správná volba

Proč byste měli zvolit Southern?

Náš 30hodinový úvěrový program začíná silným základem v databázích, umělé inteligenci a webových systémech, následuje naše jedinečná specializace v oblasti těžby dat, skladování dat a distribuovaných databázových systémů. Jakmile dokončíte základy, přejdete k aplikaci databázových a znalostních systémů do oblastí, jako je softwarové inženýrství a bezdrátové a mobilní systémy.

Online vzdělávací prostředí společnosti Georgia Southern je flexibilní a je ideální pro pracující profesionály. Můžete studovat odkudkoli, kdykoli je to pro vás výhodné. Kontaktujte nás ještě dnes!

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy