Keystone logo
Georgia Southern University Mistr hudby
Georgia Southern University

Mistr hudby

Statesboro, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 406 / per semester *

Na kampusu

* Mimoškolní výuka: 9 406 USD za semestr.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mistr hudby, MM - Statesboro

Požadavky na titul: 33 hodin úvěru

Magisterský titul z hudby na Georgia Southern University v Georgia Southern University připravuje jednotlivce s bakalářským studiem hudby na zdokonalování svých hudebních dovedností na vyšší úroveň, na získání postgraduálního titulu pro profesní povýšení nebo na přípravu na přijetí do doktorského studijního programu v hudbě.

Program vybavuje studenty pokročilými uměleckými a technickými dovednostmi a schopností jednat samostatně jako umělci, učenci, učitelé nebo praktici v jedné z pěti specifických oblastí koncentrace:

Složení, dirigování, hudební výchova, hudební technologie nebo performance.

Všichni postgraduální studenti mají možnost úzce spolupracovat s významnými učiteli / mentory samostatně a v prostředí malých tříd. Kandidáti, kteří již dříve získali státní certifikaci v hudební výchově, mohou upgradovat svůj certifikát na vyšší úroveň (L-5 v Gruzii) úspěšným dokončením MM v kterékoli z pěti koncentračních oblastí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy