Keystone logo
Georgia Southern University MA v historii
Georgia Southern University

MA v historii

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 406 / per semester *

Na kampusu

* Mimoškolní výuka: 9 406 USD za semestr.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mistr Umění, Historie - Armstrong, Statesboro

Požadavky na titul: 33 hodin úvěru

Katedra historie nabízí bakalářům umění a magisterským studijním programům v oboru historie a maturitě ve veřejné historii a specializuje se mimo jiné na jižní dějiny, historii Gruzie, historii žen a vojenské dějiny. Pro vysokoškoláky se katedra účastní Programu univerzitních vyznamenání a pro postgraduální studenty má katedra několik možností postgraduálního asistenta.

Naše fakulta zapojuje učitele a národně i mezinárodně známé učence do různých historických oborů. Budete ve třídě s oceněnými učiteli a učenci a budete mít celou řadu tříd, které uspokojí téměř jakýkoli historický zájem.

Proč studovat historii?

V průzkumu po průzkumu zaměstnavatelé zdůrazňují potřebu lidí, kteří kriticky uvažují a dobře píší. Spíše než hledání dovedností specifických pro práci, dnešní štíhlé korporace hledají flexibilní řešení problémů:

„Zaměstnanci s velkými liberálními umělci prokázali silnější manažerské dovednosti a postoupili dále než ti, kteří pracují s jinými univerzitními univerzitami.“ - Bell Systems

„GM si váží široce založeného vzdělávání, které kultivuje tvůrčí, analytické a komunikační dovednosti a podporuje sebepo motivaci, vytrvalost a sebekázeň.“ - General Motors , který zaměstnává více než 1 000 velkých společností historie.

Absolventi historie pracují jako analytici v podnikání ve státní správě, jako vědci, referenti pro styk s veřejností, editoři, učitelé, vedoucí prodeje a manažeři. Historie je přednostní předzákonný major a dva profesoři dějepisu z Jižní Georgie jsou také právníci, kteří poskytují studentům odborné rady při výběru tříd a vstupu na právnickou školu. Velitelé historie navštěvují kromě historie také postgraduální školy v oblasti podnikání, veřejné správy, informační vědy, vzdělávání a žurnalistiky.

Historie připravuje studenty na kariéru ve veřejné historii, včetně archivnictví, kurátorství muzea a historické ochrany.

Více než data a události nám historie dává širší pohled na náš svět . Pochopením toho, jak lidé mysleli a jednali napříč věky v různých částech světa, můžeme lépe pochopit dnešní události a jak můžeme zítra ovlivnit.

Historie majors analyzovat a interpretovat informace, psát a sdílet nápady o tom, proč se stalo události a rozvíjet znalosti a dovednosti, které jim pomáhají uspět na dnešním pracovišti.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy