Keystone logo
Georgia Southern University MA v angličtině
Georgia Southern University

MA v angličtině

Statesboro, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 406 / per semester *

Na kampusu

* Mimoškolní výuka: 9 406 USD za semestr.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Arts, anglicky - Statesboro

Požadavky na titul: 36 hodin úvěru

Postgraduální program v angličtině na Georgia Southern University připravuje studenty na nejrůznější kariéry nebo na doktorskou práci. Studenti, kteří se zapisují do programu Master of Arts v angličtině, si užijí poutavou atmosféru postgraduálního studia a úzce spolupracují s členy fakulty. Program přijímá 10–12 studentů ročně a program podporuje skutečný smysl pro komunitu a poskytuje studentům příležitosti k profesnímu rozvoji neobvyklé pro naši velikost.

Postgraduální anglická fakulta na Georgia Southern jsou publikovány učenci, jejichž speciality jsou stejně rozmanité jako kurzy v rámci programu. Členové fakulty vytvářejí stimulující a inovativní vzdělávací prostředí pro postgraduální studenty.

Centrum pro irský výzkum a výuku přidává rozměr absolventskému anglickému programu. Oddělení také ubytuje dva mezinárodní žurnály, žurnál společenství a postcolonial studia a příklad: Žurnál jihoasijských studií, sponzoruje každoroční britské společenství a postcolonial konference, a koordinuje Symposium americké literární asociace na americké beletrie v Savannah. Tyto programy umožňují studentům aktivně se podílet na redakční práci, organizování a účasti na konferencích a pokročilém literárním výzkumu.

Master of Arts v angličtině v Georgii Southern vyžaduje 36 semestrálních hodin a slouží studentům na plný i částečný úvazek.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy