Keystone logo
Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Úvod

O

Georgetown University School of Continuing Studies (SCS) nabízí absolventské programy v oblasti odborných a liberálních studií, více než 30 programů odborných certifikátů, školení a školení na zakázku a podnikání, letní školy a speciální programy a univerzitní bakalářský program na částečný úvazek.

Spárováním zkušených odborníků a praktiků s inovativním vzdělávacím programováním vám společnost SCS připraví dovednosti potřebné pro uspět v dnešní vyvíjející se obchodní oblasti.

Jako student ve společnosti SCS se přidáte ke společné a různorodé akademické komunitě, kterou tvoří:

 • Téměř 300 vojenských studentů
 • 45 procent žen a mužů barvy
 • Studenti z více než 45 odvětví
 • Více než 300 zahraničních studentů reprezentujících 75 národností
 • Studenti ve věku od 20 do 88 let

SCS mise

Poslání: Poskytovat vzdělání založené na hodnotách světové úrovně různorodému spektru komunit a jednotlivců během celé jejich akademické a profesní kariéry; zlepšit zaměstnatelnost a rozvinout pracovní síly; a přispět k budování občanské, dobře informované a globálně vědomé společnosti.

Vize: Transformovat životy a kariéru různorodých studentů v celoživotním vzdělávání tím, že jim umožní přístup k zaměstnané a personalizované liberální a profesní výchově pro všechny.

Náš školní areál

Prozkoumejte DC

Škola pokračujících studií se nachází v srdci hlavního města. Učebna se učí od vedoucích pracovníků průmyslu, angažuje se s renomovanými učenci a spolupracuje s vrstevníky z celé země a celého světa. Kousek odtud najdete muzea, památky, restaurace a kulturní památky.

Naučte se bez omezení

Naše nejmodernější centrum DC campus nabízí více než 95 000 čtverečních stop třídy, kanceláře a setkání s integrovanou technologií. Zařízení zahrnuje 30 učeben, 14 skupinových studijních místností, sál pro 125 osob, digitální mediální laboratoř a vysílací studio, interfaith kapli, knihovnu, kavárnu a několik salonků.

Spojte se s průmyslem

Klíčovou součástí strategické vize společnosti SCS je vybudovat silné partnerství a vztahy s odborníky a organizacemi z místní komunity. Naše čtvrť v centru města je domovem stovek společností a organizací, které představují širokou škálu průmyslových odvětví a odvětví, včetně firem pro styk s veřejností; žurnalistiky, komunikace a mediální organizace; sportovní společnosti; agentury pro lidské zdroje; vládní agentury; nezisková organizace; a mnoho dalších.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Washington

  3700 O Street, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

 • USA Online

  USA Online, Spojené státy americké

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky