Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Úvod

66869_66837_CampusOverview2.jpg

Na Graduate School of Arts

Toto poslání odráží dva další způsoby, jakými je naše vysokoškolská škola jedinečná. Nejprve, fakulty a studenti ze všech škol na Georgetownské univerzitě tvoří jediný deliberativní orgán, který spolupracuje na zajištění vysoké kvality každého z našich programů. Používáme tedy kolektivní moudrost komunity, nikoliv mechanismy shora dolů, abychom řídili naše volby v postgraduálním vzdělávání. Naše společnost je komunitou programů absolventů, ne izolovaných sil.

Kromě toho nabízíme různé interdisciplinární a dvoustupňové programy. Tyto programy poskytují studentům přístup ke zdrojům, aby mohli sledovat své vlastní intelektuální zájmy a plány kariéry. Ještě důležitější je, že naše komunita si uvědomuje, že důležité a naléhavé sociální problémy jsou složité, a proto vyžadují partnerství několika disciplín, které je třeba řešit. Proto naše vysokoškolská škola vyvíjí speciálně navržené absolventské programy, které umožňují fakultám z různých škol a oborů spolupracovat při řešení těchto problémů. Tyto programy také vzdělávají novou generaci vůdců, kteří mohou pochopit složité problémy z mnoha hledisek.

Další výhodou mnoha našich postgraduálních studijních programů je umístění Georgetownovy univerzity ve Washingtonu DC. Toto umístění je obzvláště důležité vzhledem k tomu, že mnozí z našich absolventů významně přispívají k výzkumu a praxi v sociálně politických a ekonomických oblastech. Mezi tyto oblasti patří správa věcí veřejných, zdraví, rozvoj, podnikání, komunikace, zdravotní péče a domácí a mezinárodní politika. Mimoto málo míst na světě nabízí tolik příležitostí lidem, kteří mají zájem sloužit společnosti jako Washington.

Z těchto důvodů je vysokoškolské vzdělání velmi důležité pro Georgetown University. Takže přítomnost absolventů studentů v našich školních areálech je ústředním bodem naší identity. Tyto studenty vidíme jako naše partnery a snažíme se s nimi spojit jako s mladými kolegy, kteří mohou posílit naši komunitu prostřednictvím svých příspěvků a příkladu.

Vítáme zájem o Georgetown University a její programy a doufáme, že zde najdete něco, co vás vzrušuje.

66870_66839_IMG_4149-21.jpg

Prohlášení o poslání

Podporovat spolupráci a interdisciplinární přístupy k absolventskému vzdělání a výzkumu ve službách společnosti

  • Připravujeme vysoce kvalifikované učence a profesionály prostřednictvím doktorských a magisterských programů.

  • Máme programy v obou ustavených disciplínách a nově rozvinutých interdisciplinárních oborech.

  • Oslavujeme vyspělé vzdělávání a výzkum jako způsob, jak posílit lidi.

  • Vyvíjíme nové interdisciplinární programy zaměřené na řešení naléhavých sociálních problémů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Washington

    Car Barn, Suite 400 3520 Prospect St NW, 20057, Washington

    Otázky