Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Úvod

Věda se setkává s medicínou

Staňte se součástí jedinečných výzkumných příležitostí poháněných sledováním otázek biomedicínského výzkumu v kontextu lidských nemocí.

151529_151484_1.jpg

Vzkvétající, dynamické centrum excelence na Lékařské fakultě Georgetownské univerzity, Ústav biochemie a molekulární a buněčné biologie, zaujímá celé patro budovy Základní vědy a má další zařízení v jiných částech Lékařského centra. Zdroje ministerstva jsou obohaceny širokou škálou studií spolupráce s vyšetřovateli z National Institutes of Health, Food and Drug Administration, amerického ministerstva obrany, National Institutes of Standards and Technology a dalších vládních výzkumných institucí, stejně jako biotechnologie průmysl v metropolitní oblasti Washingtonu. Tato spolupráce umožňuje přístup k širokému spektru odborných znalostí a nejmodernějších technologií.

Program MS v biochemii a molekulární biologii v Georgetownu nabízí svým jedinečným kurzem a jedinečnými výzkumnými příležitostmi ideální cestu k kariéře v medicíně, která je poháněna snahou o otázky biomedicínského výzkumu v kontextu lidských nemocí. Program MS se hodí jako atraktivní vzdělávací program a odrazový můstek pro kariéru v medicíně náročnou na výzkum. Program se zavázal poskytnout postgraduálním studentům jedinečné prostředí, ve kterém se naučí, jak lze biochemii, molekulární biologii, buněčnou biologii a genetiku použít k řešení významných problémů v oblasti veřejného zdraví a medicíny. Významný důraz je kladen na komunikaci vědy s několika příležitostmi pro studenty, aby si zdokonalili své písemné a ústní komunikační dovednosti po celou dobu tréninku v programu.

Stáže se čtyřmi kredity jsou prováděny s výzkumnými mentory v různých laboratořích GUMC na akademické půdě nebo mimo akademickou půdu ve vládních agenturách, jako jsou NIH a FDA, stejně jako v koridoru Marylandského biotechnologického průmyslu. Absolventi programu MS v biochemii hledají zaměstnání především v akademickém, vládním nebo biotechnologickém výzkumu. Většina našich studentů přechází na programy Ph.D., MD, DDS, JD nebo MBA a využívá dovednosti a školení v Georgetownu k podpoře své budoucí akademické a výzkumné kariéry.

Ph.D. Program

Na katedře jsou dva Ph.D. programy. Ph.D. studenti mají odborníky v této oblasti jako mentory.

Magisterské programy

Najděte si program, který vám nejlépe vyhovuje, s jedním z našich pěti programů Master of Science nebo Graduate Certificate.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVDYujOwpV2wgkwvFoY4kH5w1Ak--zB933iyUzDXpXdTCjEw/viewform

Místa

  • Washington

    Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology 337 Basic Science Building 3900 Reservoir Road, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

    Otázky