Keystone logo
Geneva Finance Research Institute

Geneva Finance Research Institute

Geneva Finance Research Institute

Úvod

Kdo jsme?

Geneva Finance Research Institute (GFRI) je multidisciplinární institut se sídlem na Ženevské univerzitě, který se zaměřuje na dvě hlavní výzkumná témata v oblasti financí: „ Správa portfolia “ a „ Finance a společnost “.

Jeho výzkumná témata tak zdůrazňují na jedné straně úlohu, kterou Ženeva jako finanční centrum hraje v řízení portfolia, a na druhé straně výhody a externality, které financují projevy celé společnosti. Výzkum GFRI je multidisciplinární a staví na synergiích mezi Ženevskými ekonomickými a ekonomickými fakultami, právem a psychologií a pedagogickými vědami. Tyto spolupráce umožnily GFRI nedávno expandovat ve dvou nových oblastech výzkumu: neurofinancování a udržitelné financování.

Fakulta GFRI je velmi diverzifikovaný mezinárodní tým profesorů, kteří se primárně věnují vydávání špičkového výzkumu v časopisech s nejvyšším financováním, ale zabývají se také vysoce kvalitním vzděláváním v oblasti financí a aktivitami v oblasti přenosu znalostí, jako jsou konference, semináře a veřejné debaty o široké škále finančních témat. Tim Gouw / Pexels

129264_pexels-photo-70292.jpeg

Místa

  • Geneva

    Bd du Pont d'Arve 40, 1211, Geneva

    Otázky