Keystone logo
GEMA Business School

GEMA Business School

GEMA Business School

Úvod

Již více než 35 let společnost GEMA Business School vyvíjí školení na vysoké škole pro lidi a organizace na národní i mezinárodní úrovni. Díky širokému spektru postgraduálních magisterských titulů, výkonným programům pro podnikatele a manažery, firemní programy pro veřejné a soukromé podniky a mezinárodním certifikačním kurzům v oblasti lidských zdrojů, marketingu a řízení projektů. Spojení se světem obchodních a podnikatelských asociací, vynikající vzdělávací programy, fakulta s mezinárodní působností, proslulá a strategická značka:

Jsou to jen některé z prvků, které dělají GEMA Business School výběr špičkové kvality v italské krajině řídících škol.

Proč GEMA Business School ?

GEMA Business School již více než 30 let nabízí manažerské školení jménem národních i mezinárodních společností.

Naše široká škála postgraduálních kurzů, výkonné programy pro podnikatele a manažery, firemní programy pro veřejné a soukromé společnosti klasifikují naši Business School jako jednu z nejdynamičtějších a pozoruhodných v národní krajině.

Jsme kvalifikační a rozlišovací předmět v oblasti vzdělávání s cílem zvýšit talenty, rozvíjet dovednosti, podporovat růst lidí a společností.

GEMA Business School má silné spojení se světem korporací a sdružení s řadou výcvikových programů excelence, mezinárodní fakulty a uznávání a certifikace v oblasti manažerského vzdělávání. To jsou jen některé z prvků, které dělají GEMA Business School výběr excelence v italské krajině obchodních škol.

Místa

  • Rome

    Via Umberto Quintavalle, 100, 00173, Rome

Otázky