Keystone logo
GEA College

GEA College

GEA College

Úvod

GEA College je moderní vzdělávací středisko a průvodce pro dokonalost v oblasti podnikání.

Vysoká škola GEA je synonymem pro podnikové vzdělávání se zaměřením na podnikání a management od svého založení v roce 1990. Naše studijní programy jsou navrženy tak, aby pokračovaly v globálních trendech, mezinárodních standardech v oblasti vzdělávání a odborné přípravy a především poptávce po znalostech a dovednostech , které řídí zaměstnanci a podnikatelé na trhu a rostoucí složitost obchodního procesu.

Mise

Naším posláním je vybavit podnikatele novými podnikatelskými znalostmi a dovednostmi v oblasti podnikání, aby mohli být o krok před svými konkurenty, a tak usilovat o úspěšnou kariéru v moderních tržních ekonomikách. Vyzkoumáme a rozvíjíme nové poznatky, přenášíme stávající znalosti a poskytneme vzdělání a školení ambiciózním lidem.

Vidění

GEA College se snaží stát se nejlepší vzdělávací institucí pro vzdělávání a odbornou přípravu dynamických podnikatelů ve střední a východní Evropě. V budoucnu se stane centrem pro rozvoj vynikajících projektů v oblasti obchodního vzdělávání a spolupráce. Budou se zaměřovat inovativní obchodní programy. GEA College se musí stát prestižním zařízením, které je v každém smyslu známé svým podnikáním. Inovace a obchodní pragmatika jsou klíčovými hodnotami systému.

Strategické hodnoty

Cílem GEA College je stát se nejlepším sídlem v této části Evropy v následujících letech.

 • Rozvíjíme a představíme identifikovatelný a prestižní vzdělávací program podnikání
 • Vytvoříme systém činností, který bude propojen s vývojovými a výzkumnými oblastmi
 • Budeme se strategicky spojit se zástupci předních ekonomických aktivit v regionu
 • Budeme sjednocovat mezinárodně uznávané profesionály, které budou sloužit jako základní motor pro provoz a rozvoj aktivit GEA College
 • Budeme udržovat systém mezinárodní organizace a organizace GEA College
 • Budeme udržovat regionální síť strategicky propojených vzdělávacích institucí.

Místa

 • Ljubljana

  Dunajska 156, 1000, Ljubljana

Programy

  Instituce také nabízí:

  Otázky