Keystone logo
Glasgow Caledonian University, London (GCU London) MSc v mezinárodní diplomacii a digitálním státě
Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

MSc v mezinárodní diplomacii a digitálním státě

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 700 / per year *

Na kampusu

* Roční školné 13 500 GBP pro studenty denního studia mimo Evropu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Nedávné pokroky v globalizaci komunikačních technologií - zejména internetu, satelitů přímého vysílání a telekomunikací zmutovaly svět, ve kterém byla koncipována a rozvíjena tradiční diplomacie.

Sociální média včetně Twitteru, Facebooku, Instagramu a YouTube mají ohromný dopad. Americký prezident Donald Trump denně využívá Twitter ke komentování národních událostí v USA a mezinárodních akcí v jiných částech světa. Zkomplikovat situaci ještě více je fenomén „falešných zpráv“ - kde se na celém světě tweetují falešné zprávy a retweetují do té míry, že pro mnohé je obtížné rozlišit, co je faktické, od toho, co je naprosto falešné.

Přestože globalizace poskytla étos a kontext, jsou to tragické události z 11. září, následné boje v Afghánistánu a Iráku, Libyi, Sýrii, Jemenu a šíření násilných nestátních aktérů a také šíření imigrantů které společně vedly k zásadní potřebě identifikovat novou formu diplomacie.

GCU LondonProgramy mezinárodní diplomacie jsou navrženy tak, aby reagovaly na rostoucí potřeby globálního trhu v oblastech diplomacie, mezinárodního obchodu, mezinárodní bezpečnosti a mezinárodní komunikace. Rozvoj náležitého porozumění a získávání příslušných dovedností v těchto oblastech se stal základem pro efektivní řízení mezinárodní interakce na veřejné i soukromé úrovni.

Co budete studovat

Mezinárodní diplomacie MSc a digitální stát poskytnou studentům zázemí, vytvoří diskusi a povedou účastníky k formulování plánu pro práci ve světě, jak existuje dnes.

Přijímací řízení

Osnovy

Vybavení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Mistr v digitálním marketingu a zkušenosti se zákazníky
    • Barcelona, Španělsko
  • Magisterský titul v oboru sociální média a firemní komunikace
    • Valencia, Španělsko
  • Master of Science v sociálních médiích a webových technologiích
    • Växjö, Švédsko