Keystone logo
Glasgow Caledonian University, London (GCU London) MSc v marketingu luxusní značky
Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

MSc v marketingu luxusní značky

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 400 / per year *

Na kampusu

* studenti UK/EU na plný úvazek

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Unikátní program navržený tak, aby odrážel charakteristickou povahu odvětví luxusních značek. Naši Masters in Luxury Brand Marketing vám poskytnou odborné dovednosti, znalosti v oboru a odborné znalosti nezbytné pro úspěšnou kariéru ve specializovaném a inovativním odvětví.

Prostudujete řadu témat, poskytnete šíři znalostí a porozumění marketingu, který se konkrétně týká luxusních značek, se zaměřením na kritické pohledy na chování luxusního spotřebitele, luxusní značky a marketingovou komunikaci a zkoumání právních aspektů značky v rámci luxusu kontext. Pomůžeme vám rozvíjet vaše intelektuální schopnosti společně se současnými dovednostmi a postupy potřebnými k vyniknutí v oboru.

K dispozici je také příležitost dokončit pracovní stáž, dobrovolnickou práci, konzultaci na stole nebo dokonce studium v zahraničí. Studenti mají také příležitost zapojit se do nezávislého výzkumu prostřednictvím výzkumného projektu.

Cílem programu je poskytnout absolventům příležitost studovat luxusní marketing v globálním kontextu a zároveň si být vědom širší odpovědnosti podniků včetně odpovědného vedení. Po dokončení studia budete mít dobrou pozici k tomu, abyste mohli fungovat jako manažer ve stále konkurenceschopnějším a digitálně orientovaném odvětví s mezinárodním dosahem.

Univerzita staví na bohatých odborných znalostech v luxusním sektoru od našich akademických a čestných profesorů, kteří pocházejí a nadále pracují jako lídři v oboru. Primárním cílem je vybavit studenty současným porozuměním marketingu luxusních značek, aby byly splněny potřeby průmyslu luxusních značek. Je zamýšleno, že budoucí absolventi budou schopni vykonávat odbornou činnost s využitím svých znalostí, analytických a osobních dovedností a kompetencí za účelem úspěšného získání zaměstnání v sektoru luxusních značek.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy