Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment MSc ve 3D designu pro virtuální prostředí
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

MSc ve 3D designu pro virtuální prostředí

Glasgow, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 5 500 / per year *

Na kampusu

* Domácí, studenti RUK a EU; 12600 £ Mezinárodní studenti

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

3D vizualizace a animace hrají roli v mnoha oblastech a popularita těchto médií stále roste. Digitální animace poskytuje poutavé speciální efekty v oblíbených filmech a televizních pořadech 21. století; 3D design je také nezbytný pro každodenní práci ve všem, od vývoje počítačových her, vývoje online virtuálního světa a průmyslového designu až po marketing, design produktů a architekturu.

Program GCU ve 3D designu pro virtuální prostředí vám pomůže rozvíjet dovednosti, aby se vám dařilo v úspěšné kariéře vizuálního návrháře. Program je praktický a zaměřený na kariéru, orientovaný na aktuální potřeby průmyslu, technologie a praxi. Žádné předchozí znalosti 3D návrhu nejsou nutné.

Učební plán vám pomůže vybudovat si kreativní vizi a technické dovednosti 3D návrháře.

 • Prozkoumejte využití videa a animací v digitálním videu, multimédiích a publikování na webu
 • Experimentujte s typy a technikami interaktivních médií
 • Zdokonalte své dovednosti v kreativním myšlení a generování nápadů
 • Zvládněte digitální produkci videa a techniky integrace digitálních médií
 • Získejte předprodukční dovednosti, jako je plánování, storyboarding a konceptualizace
 • Procvičte si produkční dovednosti, jako je 3D modelování, animace, osvětlení a vykreslování
 • Rozvoj postprodukčních dovedností při úpravách videa a integraci 2D a 2D vizuálů
 • Pracujte se špičkovými počítačovými aplikacemi a digitálním prostředím

Na GCU se připojíte k přátelské komunitě chytrých, talentovaných lidí, kteří milují práci, kterou dělají. Lidé, kteří rádi přijmou kreativní výzvu a rádi spolupracují, stejně jako soutěží. Lidé, kteří hledají způsoby, jak podpořit společné dobro a učinit svět krásnějším a přívětivějším místem.

Naším posláním je produkovat absolventy, kteří mají schopnosti pozitivně ovlivnit jejich práci - a perspektivu pochopit, proč je to důležité.

Vyhlídky absolventa

Jako absolvent programu 3D design pro virtuální prostředí přinesete do každé role související s designem specializovanou sadu dovedností a potřebné odborné znalosti. Zázemí ve 3D designu je zvláště důležité pro designovou kariéru v reklamě, komunikaci, publikování nebo online marketingu. Budete konkurenceschopným kandidátem na tyto designové role a další.

Co budete studovat

3D design na postgraduální úrovni zahrnuje 3D modelování, animaci, video a pohybovou grafiku. Moduly jsou navrženy tak, aby splňovaly aktuální průmyslové potřeby, technologie a praxi.

Program nabízí čtyři specializované Pathways ; Virtuální prostředí; Architektura; Počítačové hry a vizuální efekty.

Existuje šest vyučovaných modulů, každý modul se vyučuje po dobu dvanácti týdnů. Každý týden se skládá z formálních přednášek, laboratorních prací, tutoriálů a soukromého studia. Po uspokojivém dokončení modulů přistoupíte k velkému projektu a předložíte závěrečnou disertační práci ke zkoušce. Toto je dokončeno po dobu tří měsíců po vyučovaných modulech.

Můžete se také rozhodnout účastnit se flexibilně na částečný úvazek. Studenti na částečný úvazek se mohou rozhodnout dokončit libovolný počet modulů v závislosti na svých okolnostech, včetně dvou modulů za rok v denním vydání.

Technologie a vývoj digitálních médií

Úvod do hardwaru a softwaru digitálních médií a způsobů výroby a organizace. Student se naučí techniky 3D vizualizace a animace pomocí nejnovějších 3D softwarových aplikací.

Digitální video a pohybová grafika

Rozvoj dovedností a praktických znalostí o technikách digitální produkce videa/filmu a asociaci produkce médií s digitální pohybovou grafikou. Aplikace kreativní techniky pokryje volitelné oblasti, jako je produkce krátkých filmů, dokumentární tvorba, kompozice 3D animace, generování sekvencí titulků a abstraktní pohybová grafika efekty.

Publikování a komercializace digitálních médií

Pokročit v práci s modulem Digital Media Technology and Development modulu Trimester A. Záměrem je poskytnout úplné porozumění předmětnému materiálu relevantnímu pro vývoj projektu digitálních médií na úrovni vysílání.

Digitální portfolio a průmyslové výrobní techniky

Tento modul poskytne praktické znalosti o technikách publikování digitálních médií vhodných pro produkci portfoliových médií. Studenti budou zkoumat a prokázat znalosti o řadě nástrojů a technik digitálních médií pro podporu dovedností v rámci prezentace portfolia. Bude zahrnuta kritická analýza různých typů platforem pro doručování digitálních médií, problematika autorských práv a strategie digitálního marketingu. Tento modul také poskytne přehled o tom, jak 3D modelování a animace zapadají do kontextu konkrétního průmyslového odvětví, které je relevantní pro oblast specializace studentů.

Metody výzkumu a projektu

Tento modul si klade za cíl poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti, které jim v kombinaci s technickými dovednostmi získanými v jiných vyučovaných modulech umožní dokončit diplomovou práci až do úspěšného konce. Studenti budou studovat všechny aspekty procesů, na nichž se zakládají jak vrcholové projekty, tak výzkumné projekty, a spojí je s dostupnými nástroji, etickými hledisky a profesními problémy.

Projekt MSc

Projekt funguje jako prostředek k rozšíření znalostí a porozumění studentům a technické komunitě v některé specializované technické oblasti. Svou délkou, komplexností a přísností slouží jako vhodný prostředek k rozšíření řady osobních, mezilidských a komunikačních dovedností u studenta. Kromě toho slouží k rozvoji a rozšíření řady dovedností v oblasti myšlení na vysoké úrovni, včetně analýzy a syntézy dovedností a poskytuje studentovi příležitost prokázat iniciativu a kreativitu v hlavní části technologické práce. Student má možnost písemné práce nebo práce z filmu.

Vstupní požadavky

Libovolný britský titul 2: 2 nebo vyšší.

Jiná akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace do GCU je posuzována individuálně. Pokud nemáte typické akademické vstupní kvalifikace, ale můžete prokázat relevantní pracovní zkušenosti a/nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete být způsobilí vstoupit do tohoto kurzu prostřednictvím systému uznávání předchozího učení univerzity.

 • anglický jazyk
 • Akademické skóre IELTS 6,0 (nebo ekvivalent) bez prvku pod 5,5.

Vezměte prosím na vědomí: pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí být vyžadován další důkaz vaší znalosti angličtiny.

Všechny zde uvedené vstupní požadavky by měly být použity jako vodítko a představovat minimum požadované pro vstup. Uchazeči, kterým byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Dodatečné informace

Ostatní akademické a odborné kvalifikace

Každá aplikace do GCU je posuzována individuálně. Pokud nemáte typické akademické vstupní kvalifikace, ale můžete prokázat relevantní pracovní zkušenosti a/nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete být způsobilí vstoupit do tohoto kurzu prostřednictvím systému uznávání předchozího učení univerzity.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na studijní program Angličtina pro univerzitu.

Poplatky a financování

Školné, které zaplatíte, je většinou určeno vaším stavem poplatku.

Školné 2018/19

 • Domov: 5500 liber
 • RUK: 5500 GBP
 • EU: 5500 GBP
 • Mezinárodní: 12600 GBP

Pokud zahájíte studium v září 2018 nebo lednu 2019, jedná se o roční nebo modulové poplatky, které se vztahují na dobu trvání vašeho kurzu; poplatky se však mohou změnit.

Další výdaje

Během studia na univerzitě se kromě poplatků za studium můžete setkat i s dalšími náklady.

Stipendia

Poskytujeme vysoce kvalitní vzdělávání za férovou cenu; jako Univerzita pro společné dobro se zavázali nabízet dostupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržíme nízké školné a poskytneme štědrý stipendijní balíček přes 2,5 milionu liber ročně.

Pokud máte nějaké dotazy nebo dotazy týkající se stipendií dostupných pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým pro vyšetřování studentů.

Mezinárodní data zahájení studentů

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce 14. září 2018. Toto prodloužení je speciálně navrženo tak, aby pomohlo novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a na GCU před zahájením obecné výuky a výuky studentů.

Během tohoto období proběhne celá řada zábavných a informačních aktivit, včetně prohlídek školního areálu a města, stejně jako uvítací akce s dalšími zahraničními studenty.

Proč si vybrat tento kurz?

Kurz nepředpokládá žádné předchozí znalosti 3D designu, které studentům z jiných oborů umožní využít této příležitosti a přidat do své stávající sady dovedností specializované 3D znalosti v oblasti trojrozměrného modelování a animace, digitální video produkce a technik integrace digitálních médií. Studenti získají znalosti a zkušenosti z různých produkčních fází projektu digitálních médií.

Předprodukční dovednosti, jako je plánování, storyboarding a rozvoj konceptualizačních dovedností, produkční dovednosti v oblasti 3D modelování, animace, osvětlení a vykreslování pomocí pokročilých 3D aplikací, jako jsou 3DS Max a Maya, postprodukční dovednosti při úpravách videa, integrace 2D a 3D vizuálů a bude pokryta produkce DVD.

Metody hodnocení

Moduly jsou hodnoceny jak zkouškou, tak prací v kurzu (někdy známou jako kontinuální hodnocení) v závislosti na požadavcích jednotlivých modulů.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy