Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of  Computing, Engineering and Built Environment MEng v elektrotechnice
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

MEng v elektrotechnice

Glasgow, Spojené království

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Akreditováno: IET EI

Změny klimatu a ekonomické faktory znamenají silný posun směrem k obnovitelné energii z větrných, vlnových a přílivových zdrojů - a tím i zvýšené poptávky po inženýrských energetických systémech.

Tento program byl navržen ve spolupráci s průmyslem a kladen důraz na praktické zkušenosti. Poskytuje široké vzdělání v elektrotechnickém, mechanickém a elektronickém inženýrství, vedle speciálních modulů v energetice a výkonové elektronice.

Budete mít přístup k dobře vybaveným počítačům podporovaným inženýrským a elektrickým a elektronickým laboratořím s předními technologiemi, stejně jako k příležitosti pro dvě umístění v průmyslu.

Tvoje kariéra

Absolventi tohoto programu budou pravděpodobně velmi žádaní s globálními energetickými společnostmi, jako jsou Howden, GEC, Doosan, Babcock, Scottish Power a Weir Group.

Co budete studovat

Rok 1

Poskytuje řadu základních pojmů IT a Zásady elektrotechniky, elektroniky a strojírenství.

Rok 2

Představuje zodpovědnost manažera profesionálního inženýra, matematiky, termodynamiky, energetických zdrojů, generací

Rok 3

Řízení, výkonové elektronické systémy, zařízení

Rok 4

Projekt čest, Power Systems Technology, Elektrické stroje, Technologie obnovitelných zdrojů energie, Řídicí technika.

Rok 5 (MEng)

Projekt MEng Group, strategie

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

ABBB včetně matematiky a buď fyziky, technologických studií nebo inženýrských věd plus Nat 5 angličtiny u C

Úroveň

BCC včetně matematiky a fyziky plus GCSE angličtiny na C / 4.

ILC vyšší

H1 H2 H3 H3 včetně matematiky a fyziky a angličtiny na úrovni O2

IB Diplom

24 bodů musí obsahovat matematiku a fyziku

BTEC

Úroveň 3 Rozšířený diplom ve strojírenském oboru na MMM

Rok 2

BTEC

Úroveň 3 Rozšířený diplom v elektrotechnickém / elektronickém inženýrství na DDM

Rok 3

HND

HND Elektrické nebo elektronické inženýrství s B v klasifikované jednotce a inženýrské matematiky 1, 2, 3, 4 a 5.

Letní škola

Absolvování a absolvování Letní školy matematiky jsou nezbytné pro ty, kteří nemají inženýrskou matematiku 5. Další informace naleznete na adrese www.gcu.ac.uk/mathssummerschool.

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Profesní akreditace

Stupeň elektroenergetiky je akreditován IET Ústavem inženýrství a technologie a EI Energetickým institutem. Kurz je navržen tak, aby splňoval požadavky UKSPEC britského standardu pro odborné inženýrské kompetence od Engineering Council UK a MEng Pathways splňují akademické požadavky na status C.Eng Chartered Engineer.

Pracovní stáž

Jsou nabízena dvě umístění v oboru, z nichž jedna trvá 48 týdnů. Nejsou to povinná umístění a ani nejsou zaručena.

HM síly

Společnost GCU v partnerství s HM Forces uvedla, že tento program je obzvláště vhodný pro vojenské a ex-vojenské muže a ženy. Navštivte HM Force Careers Zone, kde najdete další informace o poskytovaných službách.

Metody hodnocení

Zkoušky, kurzy, třídní testy, prezentace, počítačové cvičení a písemné zprávy se používají k hodnocení vašich výsledků během výsledků učení.

Naším cílem je vybudovat své studentské schopnosti v oblastech požadovaných zaměstnavateli v globální ekonomice založené na znalostech prostřednictvím propojení se zaměstnavateli za účelem poskytnutí studentům autentické učební zkušenosti, které se mísí s příslušnými studiemi. Naši studenti zjistili, že jedním z hlavních předností tohoto studijního programu jsou ostatní studenti, jelikož mnozí z nich, kteří jsou v současné době zapsáni, vykonávají studium na částečný úvazek, zatímco drží práce na plný úvazek nebo jsou sponzory mezinárodních společností. Cenná zkušenost těchto studentů je zpět do tříd a neformálně sdílená ve prospěch spolužáků.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy