Keystone logo
Gannon University Master of Science v environmentální vědě a managementu
Gannon University

Master of Science v environmentální vědě a managementu

Erie, Spojené státy americké

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 190 / per credit *

Na kampusu

* Regionální ceny se mohou lišit, požádejte o podrobnosti

Úvod

Program v oblasti environmentální vědy a managementu je různorodý a dynamický a zaměřuje se na výzvy ve venkovním i vnitřním prostředí. Katedra environmentální vědy a techniky vychází z navázaných vztahů s místními průmyslovými a environmentálními agenturami, díky Gannon University regionálním lídrem v oblasti environmentální kvality, environmentálního zdraví a environmentálního managementu.

V rámci programu MS jsou nabízeny dvě možnosti: 1.) Ochrana zdraví a bezpečnost životního prostředí a 2.) Environmentální management. Absolventi možnosti ochrany zdraví a bezpečnosti v oblasti životního prostředí mají schopnost vyvíjet a implementovat technologie ke zlepšení a ochraně životního prostředí i lidského zdraví. Mnoho absolventů je zaměstnáno v oblastech environmentální shody v průmyslu, poradenských firmách nebo vládě. Studenti, jejichž kariérní plány jsou managementu a administrativy, mohou využít možnosti environmentálního managementu. Tato možnost kombinuje kurzy environmentální vědy s obchodními kurzy, aby připravila studenty na role vedoucího v oblasti životního prostředí.

V čem jsme jiní

  • Studenti mají prospěch z polohy Gannona na břehu zálivu Presque Isle Bay a jezera Erie Přístup k Gannonově vodní výzkumné lodi Environaut.
  • Studenti environmentální vědy a managementu provádějí výzkum Velkých jezer včetně problémů, jako jsou mikroplasty a léčiva v pitné vodě.
  • Studenti mají mnoho příležitostí pro místní stáže u místních průmyslových odvětví, vládních agentur a neziskových organizací.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky