Keystone logo
国际教育学

国际教育学

Úvod

国际教育学institut, profil kanceláře zahraničních věcí

国际教育学institut byl založen v březnu 2005, jedná se o školu s cílem vyhovět nové vzdělávací situaci, dále rozšiřovat oblasti vzdělávání, obohatit vzdělávání formou zřízení institutu. Hlavní odpovědností vysoké školy je odpovědnost za zápis, vedení výuky, řízení studentů, implementaci mezinárodního čínského jazykového vzdělávání a zámořské kooperativní vzdělávací projekty pro mezinárodní studenty v Číně a poradenské služby pro studium v zahraničí. Mezi hlavní odpovědnosti Úřadu pro zahraniční věci patří implementace národní zahraniční politiky a vzdělávací politika zahraničních věcí, plánování a řízení mezinárodní spolupráce a výměn škol a záležitosti Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu.国际教育学institut a Zahraniční úřad pod jednou střechou, venku pod Sekce, Oddělení výuky a studentská sekce, tři instituce na úrovni sekce.

国际教育学institut v roce 2005 zahájil výcvik v Indii, Pákistánu, Nepálu, Zambii, Tanzanii a dalších „po cestě“ po zahraničních studentech. Doposud bylo proškoleno více než 400 vysokoškolsky vzdělaných vysokoškolských studentů programu MBBS. Ve škole aktuálně studuje 132 studentů. 85% absolventů ze zahraničí získalo kvalifikaci praktických lékařů a 10% absolventů se rozhodlo pokračovat ve studiu. Kvalitu vysokoškolského lékařského vzdělání naší univerzity v Číně dobře přijali příslušná oddělení země původu.

V posledních letech国际教育学institut aktivně a účinně zkoumal a praktikoval v Číně studii vzdělávání učitelů vzdělávání, reformu výuky, konstrukci stylů, čínskou kulturu a vzdělávání, byl pojmenován „Jiangxi China to study education advanced unit“ „ Členská jednotka pobočky International Medical Education Branch of China Education International Exchange Association“ a „řídící jednotka sdružení Jiangxi pro přátelství se zahraničím “.

Úřad pro zahraniční věci aktivně provádí mezinárodní spolupráci a výměny a kultivuje a rozvíjí projekty spolupráce v zámoří v oblasti vzdělávání prostřednictvím několika kanálů a kanálů. Dosud navázala kooperativní vztahy s 13 školami, lékařskými a vědecko-výzkumnými institucemi, včetně Lincoln Memorial University a Daegu Oriental Medical University. Zřízeny tři základny a jednotka pro spolupráci. První přidružená nemocnice na Gannanské lékařské fakultě se stala klinickou výukovou základnou Lincoln Memorial University, naše škola založila výcvikovou základnu pro učitele a studenty na Lincoln Memorial University a neurochirurgické oddělení ve druhé přidružené nemocnici v Lille ve Francii. Výcviková základna je kooperativní jednotka s Německým srdečním centrem (Berlín). Úřad pro zahraniční věci aktivně poskytuje služby vynikajícím učitelům a výzkumným pracovníkům v první linii, kteří mohou cestovat do zahraničí za účelem přednášek, výzkumu, studia titulů a účasti na mezinárodních akademických konferencích; aktivně uskutečňovat různé výměnné programy pro zahraniční studenty, jako je vzájemné uznávání kreditů, výměna návštěv studentů a studijní cesty studentů. V hodnocení 2016 internacionalizace vysokoškolských vysokých škol v provincii, které bylo oznámeno v roce 2017, se naše škola umístila v první desítce komplexně a do první desítky se dostaly čtyři individuální žebříčky, včetně dvojjazyčných výukových kurzů a zahraničních návštěv učitelů.

Místa

  • Ganzhou

    Yixueyuan Road,1, , Ganzhou

    Otázky