Keystone logo
Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Úvod

Historie

Technická Vzdělávací nadace Souza Marques byl založen v roce 1966 v důsledku snu a profesora José de Souza Marques práce.

Od té doby, a to prostřednictvím plánovaného růstu, FTESM násobí své aktivity v oblasti vysokoškolského vzdělávání, probíhajícího procesu modernizace svých osnov a vzdělávacích systémů.

Během tohoto období FTESM vytvořil kvalitní a obětavost několika generací brazilské a umístěny na trhu práce absolventů a doktorandů nejvyšší kompetence v oblasti lékařství, inženýrství, ošetřovatelství, managementu, účetnictví, biologie, fyzika, chemie, dopisy, výuky a vzdělávání učitelů.

Do zásluh této stálé zlepšování práce, FTESM poskytuje svým studentům, a akademické zázemí pro úspěch v jejich profesní činnosti sociální přípravy k plnému rozvoji jejich povinností jako občané.

Filozofie

Největší výzvou, která se rozhodne posláním Vysoké školy Souza MARQUES je neustálé zlepšování procesu výuky-učení jako prostředek lidské a intelektuální formaci, takže naši studenti, aby mohli čelit intelektuální práci, rostoucí velikost myšlení, kritiky, spravedlností, solidaritou a etika.

Sen o zítřek otevírá cesty, rozšiřuje hranice a přesahuje stávající, umožňuje výrobu nového, který by měl být vytvořen prostřednictvím řízení znalostí vyvinuté na vysokých školách.

Poslání

"Chcete-li podpořit prostřednictvím vzdělávání, lidské dokonalosti akt par, naši studenti růst v znalosti, postoje, zvyky, přesvědčení a schopnosti."

Místa

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, Brazílie

Otázky